Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Försommarcupen 2018 för klass Pojkar/Flickor 2009

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1Öjersjö IF 2SG 97 4 - 2018-05-20 13:45Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1Utbynäs SK RödIK Zenith 2 - 2018-05-20 13:45Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1Utbynäs SK BlåAskims IK Röd - 2018-05-20 13:45Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1Partille IF 1Lindome GIF 3 - 2018-05-20 13:45Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp B1Hjuviks AIK BlåÖjersjö IF 1 - 2018-05-20 13:45Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp B1Askims IK SvartLindome GIF 2 - 2018-05-20 13:45Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp B1GAIS SG 97 2 - 2018-05-20 14:10Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp B1Utbynäs SK SvartIK Zenith 1 - 2018-05-20 14:10Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp C1SG 97 1Utbynäs SK Orange - 2018-05-20 14:10Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp C1Öjersjö IF 3Lunden ÖBK 2 - 2018-05-20 14:10Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp C1Lindome GIF 4Hjuviks AIK Vit - 2018-05-20 14:10Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp C1IK Zenith 3Partille IF 3 - 2018-05-20 14:10Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp D1Partille IF 2IK Zenith 4 - 2018-05-20 14:35Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp D1Öjersjö IF 4Lunden ÖBK 1 - 2018-05-20 14:35Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp D1Västra Frölunda IF Utbynäs SK Gul - 2018-05-20 14:35Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp D1Lindome GIF 1SG 97 3 - 2018-05-20 14:35Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2Utbynäs SK BlåPartille IF 1 - 2018-05-20 14:35Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2Askims IK RödLindome GIF 3 - 2018-05-20 14:35Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2Öjersjö IF 2Utbynäs SK Röd - 2018-05-20 14:35Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp B2Askims IK SvartHjuviks AIK Blå - 2018-05-20 15:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp B2Lindome GIF 2Öjersjö IF 1 - 2018-05-20 15:00Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp B2GAIS Utbynäs SK Svart - 2018-05-20 15:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp B2SG 97 2IK Zenith 1 - 2018-05-20 15:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2SG 97 4IK Zenith 2 - 2018-05-20 15:00Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp C2SG 97 1Öjersjö IF 3 - 2018-05-20 15:25Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp C2Utbynäs SK OrangeLunden ÖBK 2 - 2018-05-20 15:25Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp C2Lindome GIF 4IK Zenith 3 - 2018-05-20 15:25Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp C2Hjuviks AIK VitPartille IF 3 - 2018-05-20 15:25Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp D2Partille IF 2Öjersjö IF 4 - 2018-05-20 15:25Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp D2IK Zenith 4Lunden ÖBK 1 - 2018-05-20 15:25Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp D2Västra Frölunda IF Lindome GIF 1 - 2018-05-20 15:25Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp D2Utbynäs SK GulSG 97 3 - 2018-05-20 15:25Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3Lindome GIF 3Öjersjö IF 2 - 2018-05-20 16:00Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3Utbynäs SK BlåIK Zenith 2 - 2018-05-20 16:00Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3Askims IK RödUtbynäs SK Röd - 2018-05-20 16:00Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3Partille IF 1SG 97 4 - 2018-05-20 16:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp B3Askims IK SvartIK Zenith 1 - 2018-05-20 16:25Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp B3Lindome GIF 2Utbynäs SK Svart - 2018-05-20 16:25Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp B3Hjuviks AIK BlåSG 97 2 - 2018-05-20 16:25Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp B3Öjersjö IF 1GAIS - 2018-05-20 16:25Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp D3Öjersjö IF 4Utbynäs SK Gul - 2018-05-20 16:50Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp D3Lunden ÖBK 1Västra Frölunda IF - 2018-05-20 16:50Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp D3Partille IF 2SG 97 3 - 2018-05-20 16:50Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp D3IK Zenith 4Lindome GIF 1 - 2018-05-20 16:50Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp C3SG 97 1Partille IF 3 - 2018-05-20 16:50Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp C3Utbynäs SK OrangeIK Zenith 3 - 2018-05-20 16:50Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp C3Öjersjö IF 3Hjuviks AIK Vit - 2018-05-20 16:50Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp C3Lunden ÖBK 2Lindome GIF 4 - 2018-05-20 16:50Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4Utbynäs SK BlåLindome GIF 3 - 2018-05-20 17:15Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4Askims IK RödPartille IF 1 - 2018-05-20 17:15Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4Öjersjö IF 2IK Zenith 2 - 2018-05-20 17:15Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4SG 97 4Utbynäs SK Röd - 2018-05-20 17:15Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp B4Askims IK SvartÖjersjö IF 1 - 2018-05-20 17:40Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp B4Lindome GIF 2Hjuviks AIK Blå - 2018-05-20 17:40Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp B4GAIS IK Zenith 1 - 2018-05-20 17:40Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp B4SG 97 2Utbynäs SK Svart - 2018-05-20 17:40Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp C4Lindome GIF 4Partille IF 3 - 2018-05-20 17:40Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp C4Hjuviks AIK VitIK Zenith 3 - 2018-05-20 17:40Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp C4SG 97 1Lunden ÖBK 2 - 2018-05-20 17:40Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp C4Utbynäs SK OrangeÖjersjö IF 3 - 2018-05-20 17:40Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp D4Partille IF 2Lunden ÖBK 1 - 2018-05-20 18:05Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp D4IK Zenith 4Öjersjö IF 4 - 2018-05-20 18:05Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp D4Västra Frölunda IF SG 97 3 - 2018-05-20 18:05Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp D4Utbynäs SK GulLindome GIF 1 - 2018-05-20 18:05Plan 6