Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Försommarcupen 2018 för klass Pojkar/Flickor 2010

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Pojkar/Flickor 2010Grupp B1Hovås/Billdal IF 3BK Häcken 2 - 2018-05-20 08:00Plan 1
Pojkar/Flickor 2010Grupp B1Hovås/Billdal IF 4Askims IK Svart - 2018-05-20 08:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2010Grupp B1Partille IF 2Kinna IF 2 - 2018-05-20 08:00Plan 3
Pojkar/Flickor 2010Grupp C1Hovås/Billdal IF 5BK Häcken 3 - 2018-05-20 08:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2010Grupp C1Jonsereds IF Fritsla IF - 2018-05-20 08:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2010Grupp C1Björndammens BK Kinna IF 1 - 2018-05-20 08:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2010Grupp C1Hovås/Billdal IF 6Askims IK Vit - 2018-05-20 08:00Plan 8
Pojkar/Flickor 2010Grupp A1Hovås/Billdal IF 1Askims IK Röd - 2018-05-20 08:30Plan 1
Pojkar/Flickor 2010Grupp A1Hovås/Billdal IF 2Skene IF - 2018-05-20 08:30Plan 2
Pojkar/Flickor 2010Grupp A1BK Häcken 1Partille IF 1 - 2018-05-20 08:30Plan 3
Pojkar/Flickor 2010Grupp B2Hovås/Billdal IF 3Partille IF 2 - 2018-05-20 09:00Plan 1
Pojkar/Flickor 2010Grupp B2Hovås/Billdal IF 4Kinna IF 2 - 2018-05-20 09:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2010Grupp B2Askims IK SvartBK Häcken 2 - 2018-05-20 09:00Plan 3
Pojkar/Flickor 2010Grupp C2Hovås/Billdal IF 5Fritsla IF - 2018-05-20 09:30Plan 2
Pojkar/Flickor 2010Grupp C2BK Häcken 3Jonsereds IF - 2018-05-20 09:30Plan 3
Pojkar/Flickor 2010Grupp C2Björndammens BK Askims IK Vit - 2018-05-20 09:30Plan 4
Pojkar/Flickor 2010Grupp C2Kinna IF 1Hovås/Billdal IF 6 - 2018-05-20 09:30Plan 5
Pojkar/Flickor 2010Grupp A2Hovås/Billdal IF 1BK Häcken 1 - 2018-05-20 09:30Plan 6
Pojkar/Flickor 2010Grupp A2Hovås/Billdal IF 2Partille IF 1 - 2018-05-20 09:30Plan 7
Pojkar/Flickor 2010Grupp A2Skene IF Askims IK Röd - 2018-05-20 09:30Plan 8
Pojkar/Flickor 2010Grupp C3Hovås/Billdal IF 5Jonsereds IF - 2018-05-20 10:30Plan 1
Pojkar/Flickor 2010Grupp C3BK Häcken 3Fritsla IF - 2018-05-20 10:30Plan 3
Pojkar/Flickor 2010Grupp C3Björndammens BK Hovås/Billdal IF 6 - 2018-05-20 10:30Plan 4
Pojkar/Flickor 2010Grupp C3Kinna IF 1Askims IK Vit - 2018-05-20 10:30Plan 5
Pojkar/Flickor 2010Grupp B3Hovås/Billdal IF 3Kinna IF 2 - 2018-05-20 10:30Plan 6
Pojkar/Flickor 2010Grupp B3BK Häcken 2Hovås/Billdal IF 4 - 2018-05-20 10:30Plan 7
Pojkar/Flickor 2010Grupp B3Askims IK SvartPartille IF 2 - 2018-05-20 10:30Plan 8
Pojkar/Flickor 2010Grupp A3Hovås/Billdal IF 1Partille IF 1 - 2018-05-20 11:00Plan 1
Pojkar/Flickor 2010Grupp A3Askims IK RödHovås/Billdal IF 2 - 2018-05-20 11:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2010Grupp A3Skene IF BK Häcken 1 - 2018-05-20 11:00Plan 3
Pojkar/Flickor 2010Grupp C4Hovås/Billdal IF 5Askims IK Vit - 2018-05-20 12:00Plan 1
Pojkar/Flickor 2010Grupp C4BK Häcken 3Hovås/Billdal IF 6 - 2018-05-20 12:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2010Grupp C4Jonsereds IF Kinna IF 1 - 2018-05-20 12:00Plan 3
Pojkar/Flickor 2010Grupp C4Fritsla IF Björndammens BK - 2018-05-20 12:00Plan 4
Pojkar/Flickor 2010Grupp B4Hovås/Billdal IF 3Askims IK Svart - 2018-05-20 12:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2010Grupp B4BK Häcken 2Kinna IF 2 - 2018-05-20 12:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2010Grupp B4Hovås/Billdal IF 4Partille IF 2 - 2018-05-20 12:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2010Grupp A4Hovås/Billdal IF 1Skene IF - 2018-05-20 12:30Plan 1
Pojkar/Flickor 2010Grupp A4Askims IK RödPartille IF 1 - 2018-05-20 12:30Plan 2
Pojkar/Flickor 2010Grupp A4Hovås/Billdal IF 2BK Häcken 1 - 2018-05-20 12:30Plan 3