Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Träningsmatchturnering 2018 för klass Pojkar 2006

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Pojkar 2006Grupp A1Partille IF 3Sävedalens IF 11 - 32018-03-24 11:30Lexby plan 1
Pojkar 2006Grupp A1IFK Strömstad Västra Frölunda IF 14 - 22018-03-24 11:30Lexby plan 3
Pojkar 2006Grupp C1Partille IF 1Sävedalens IF 20 - 02018-03-24 11:45Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp C1Onsala BK BlåGunnilse IS Röd2 - 22018-03-24 11:45Jonsered plan 2
Pojkar 2006Grupp D1Onsala BK GulSärö IK 1 - 02018-03-24 12:15Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp D1Partille IF 2Västra Frölunda IF 32 - 22018-03-24 12:15Jonsered plan 2
Pojkar 2006Grupp B1Västra Frölunda IF 2Onsala BK Vit4 - 12018-03-24 12:45Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp B1Gunnilse IS SvartSjövalla FK 2 - 12018-03-24 12:45Jonsered plan 2
Pojkar 2006Grupp A2Partille IF 3IFK Strömstad 2 - 02018-03-24 13:00Lexby plan 3
Pojkar 2006Grupp C2Partille IF 1Onsala BK Blå0 - 22018-03-24 13:15Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp C2Sävedalens IF 2Gunnilse IS Röd1 - 22018-03-24 13:15Jonsered plan 2
Pojkar 2006Grupp A2Sävedalens IF 1Västra Frölunda IF 10 - 22018-03-24 13:30Lexby plan 3
Pojkar 2006Grupp D2Onsala BK GulPartille IF 24 - 12018-03-24 13:45Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp D2Särö IK Västra Frölunda IF 30 - 42018-03-24 13:45Jonsered plan 2
Pojkar 2006Grupp B2Västra Frölunda IF 2Gunnilse IS Svart3 - 22018-03-24 14:15Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp B2Onsala BK VitSjövalla FK 0 - 02018-03-24 14:15Jonsered plan 2
Pojkar 2006Grupp C3Partille IF 1Gunnilse IS Röd2 - 12018-03-24 14:45Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp C3Sävedalens IF 2Onsala BK Blå2 - 22018-03-24 14:45Jonsered plan 2
Pojkar 2006Grupp A3Partille IF 3Västra Frölunda IF 10 - 02018-03-24 15:00Lexby plan 1
Pojkar 2006Grupp A3Sävedalens IF 1IFK Strömstad 1 - 32018-03-24 15:00Lexby plan 3
Pojkar 2006Grupp B3Västra Frölunda IF 2Sjövalla FK 2 - 02018-03-24 15:15Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp B3Onsala BK VitGunnilse IS Svart3 - 42018-03-24 15:15Jonsered plan 2
Pojkar 2006Grupp D3Onsala BK GulVästra Frölunda IF 33 - 22018-03-24 15:30Lexby plan 1
Pojkar 2006Grupp D3Särö IK Partille IF 20 - 22018-03-24 15:30Lexby plan 3
Pojkar 2006Pool 14IFK Strömstad Onsala BK Blå3 - 52018-03-24 16:45Lexby plan 1
Pojkar 2006Pool 14Partille IF 3Gunnilse IS Röd4 - 02018-03-24 16:45Lexby plan 2
Pojkar 2006Pool 14Västra Frölunda IF 1Sävedalens IF 23 - 22018-03-24 16:45Lexby plan 3
Pojkar 2006Pool 14Sävedalens IF 1Partille IF 11 - 62018-03-24 17:15Lexby plan 1
Pojkar 2006Pool 24Västra Frölunda IF 2Onsala BK Gul4 - 52018-03-24 17:15Lexby plan 2
Pojkar 2006Pool 24Gunnilse IS SvartPartille IF 20 - 42018-03-24 17:15Lexby plan 3
Pojkar 2006Pool 24Sjövalla FK Västra Frölunda IF 33 - 32018-03-24 17:45Lexby plan 1
Pojkar 2006Pool 24Onsala BK VitSärö IK 6 - 12018-03-24 17:45Lexby plan 3
Pojkar 2006Pool 35IFK Strömstad Västra Frölunda IF 23 - 12018-03-24 18:15Lexby plan 1
Pojkar 2006Pool 35Västra Frölunda IF 1Gunnilse IS Svart4 - 32018-03-24 18:15Lexby plan 2
Pojkar 2006Pool 45Gunnilse IS RödOnsala BK Gul0 - 72018-03-24 18:15Lexby plan 3
Pojkar 2006Pool 35Partille IF 3Sjövalla FK 4 - 22018-03-24 18:45Lexby plan 1
Pojkar 2006Pool 35Sävedalens IF 1Onsala BK Vit1 - 22018-03-24 18:45Lexby plan 2
Pojkar 2006Pool 45Onsala BK BlåVästra Frölunda IF 31 - 12018-03-24 18:45Lexby plan 3
Pojkar 2006Pool 45Partille IF 1Särö IK 6 - 02018-03-24 19:15Lexby plan 1
Pojkar 2006Pool 45Sävedalens IF 2Partille IF 2 - 2018-03-24 19:15Lexby plan 3