Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Träningsmatchturnering 2018 för klass Flickor 2006

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Flickor 2006Grupp C1Lerums IS LilaLindome GIF Svart2 - 02018-03-24 08:00Jonsered plan 1
Flickor 2006Grupp C1Byttorp IF 2Lödöse Nygård IK 0 - 02018-03-24 08:00Jonsered plan 2
Flickor 2006Grupp A1Kullavik IF 2Alingsås KIK Blå1 - 02018-03-24 08:15Lexby plan 1
Flickor 2006Grupp A1Sävedalens IF Floda BOIF Vit2 - 02018-03-24 08:15Lexby plan 3
Flickor 2006Grupp D1IFK Hindås Byttorp IF 10 - 12018-03-24 08:30Jonsered plan 1
Flickor 2006Grupp D1Lindome GIF VitLerums IS Vit0 - 12018-03-24 08:30Jonsered plan 2
Flickor 2006Grupp B1Floda BOIF BlåHerrestad AIF 4 - 12018-03-24 08:45Lexby plan 1
Flickor 2006Grupp B1Alingsås KIK VitKullavik IF 12 - 42018-03-24 08:45Lexby plan 3
Flickor 2006Grupp C2Lerums IS LilaByttorp IF 21 - 02018-03-24 09:00Jonsered plan 1
Flickor 2006Grupp C2Lindome GIF SvartLödöse Nygård IK 2 - 22018-03-24 09:00Jonsered plan 2
Flickor 2006Grupp A2Kullavik IF 2Sävedalens IF 1 - 62018-03-24 09:15Lexby plan 1
Flickor 2006Grupp A2Alingsås KIK BlåFloda BOIF Vit2 - 32018-03-24 09:15Lexby plan 3
Flickor 2006Grupp D2IFK Hindås Lindome GIF Vit1 - 22018-03-24 09:30Jonsered plan 1
Flickor 2006Grupp D2Byttorp IF 1Lerums IS Vit3 - 22018-03-24 09:30Jonsered plan 2
Flickor 2006Grupp B2Floda BOIF BlåAlingsås KIK Vit5 - 02018-03-24 09:45Lexby plan 1
Flickor 2006Grupp B2Herrestad AIF Kullavik IF 11 - 12018-03-24 09:45Lexby plan 3
Flickor 2006Grupp C3Lerums IS LilaLödöse Nygård IK 5 - 02018-03-24 10:00Jonsered plan 1
Flickor 2006Grupp C3Lindome GIF SvartByttorp IF 25 - 12018-03-24 10:00Jonsered plan 2
Flickor 2006Grupp A3Kullavik IF 2Floda BOIF Vit0 - 42018-03-24 10:15Lexby plan 1
Flickor 2006Grupp A3Alingsås KIK BlåSävedalens IF 1 - 72018-03-24 10:15Lexby plan 3
Flickor 2006Grupp D3IFK Hindås Lerums IS Vit0 - 62018-03-24 10:30Jonsered plan 1
Flickor 2006Grupp D3Byttorp IF 1Lindome GIF Vit0 - 02018-03-24 10:30Jonsered plan 2
Flickor 2006Grupp B3Floda BOIF BlåKullavik IF 15 - 02018-03-24 10:45Lexby plan 1
Flickor 2006Grupp B3Herrestad AIF Alingsås KIK Vit3 - 12018-03-24 10:45Lexby plan 3
Flickor 2006Pool 14Sävedalens IF Lerums IS Lila7 - 12018-03-24 12:00Lexby plan 1
Flickor 2006Pool 14Alingsås KIK BlåByttorp IF 22 - 12018-03-24 12:00Lexby plan 2
Flickor 2006Pool 14Kullavik IF 2Lödöse Nygård IK 2 - 12018-03-24 12:00Lexby plan 3
Flickor 2006Pool 14Floda BOIF VitLindome GIF Svart2 - 42018-03-24 12:30Lexby plan 1
Flickor 2006Pool 24Floda BOIF BlåByttorp IF 17 - 22018-03-24 12:30Lexby plan 2
Flickor 2006Pool 24Herrestad AIF Lerums IS Vit0 - 12018-03-24 12:30Lexby plan 3
Flickor 2006Pool 24Kullavik IF 1Lindome GIF Vit0 - 12018-03-24 13:00Lexby plan 1
Flickor 2006Pool 24Alingsås KIK VitIFK Hindås 7 - 32018-03-24 13:00Lexby plan 2
Flickor 2006Pool 35Sävedalens IF Byttorp IF 19 - 02018-03-24 13:30Lexby plan 1
Flickor 2006Pool 35Floda BOIF VitLerums IS Vit0 - 22018-03-24 13:30Lexby plan 2
Flickor 2006Pool 45Lerums IS LilaFloda BOIF Blå1 - 32018-03-24 14:00Lexby plan 1
Flickor 2006Pool 45Lindome GIF SvartHerrestad AIF 2 - 12018-03-24 14:00Lexby plan 2
Flickor 2006Pool 35Alingsås KIK BlåIFK Hindås 6 - 42018-03-24 14:00Lexby plan 3
Flickor 2006Pool 35Kullavik IF 2Lindome GIF Vit0 - 22018-03-24 14:30Lexby plan 1
Flickor 2006Pool 45Kullavik IF 1Lödöse Nygård IK 3 - 22018-03-24 14:30Lexby plan 2
Flickor 2006Pool 45Byttorp IF 2Alingsås KIK Vit4 - 12018-03-24 14:30Lexby plan 3