Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Försommarcupen 2017 för klass Pojkar/Flickor 2009

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1Partille IF 1Utbynäs SK 1 - 2017-05-21 11:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1IK Zenith 1Lunden ÖBK 13 - 12017-05-21 11:00Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp B1Partille IF 3IK Zenith 2 - 2017-05-21 11:30Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp B1Utbynäs SK 3Lunden ÖBK 2 - 2017-05-21 11:30Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp B1IK Zenith 4Utbynäs SK 4 - 2017-05-21 11:30Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1Partille IF 2Utbynäs SK 2 - 2017-05-21 11:30Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1IK Zenith 3Västra Frölunda IF - 2017-05-21 11:30Plan 9
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2Partille IF 1IK Zenith 1 - 2017-05-21 12:00Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2Utbynäs SK 1Lunden ÖBK 1 - 2017-05-21 12:00Plan 9
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2Partille IF 2IK Zenith 3 - 2017-05-21 12:30Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2Utbynäs SK 2Västra Frölunda IF - 2017-05-21 12:30Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp B2Partille IF 3Lunden ÖBK 2 - 2017-05-21 13:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp B2IK Zenith 2Utbynäs SK 4 - 2017-05-21 13:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp B2Utbynäs SK 3IK Zenith 4 - 2017-05-21 13:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3Partille IF 1Utbynäs SK 2 - 2017-05-21 13:30Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3Utbynäs SK 1Partille IF 2 - 2017-05-21 13:30Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3IK Zenith 1Västra Frölunda IF - 2017-05-21 13:30Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3Lunden ÖBK 1IK Zenith 3 - 2017-05-21 13:30Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp B3Partille IF 3Utbynäs SK 4 - 2017-05-21 14:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp B3IK Zenith 2Utbynäs SK 3 - 2017-05-21 14:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp B3Lunden ÖBK 2IK Zenith 4 - 2017-05-21 14:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4Partille IF 1Västra Frölunda IF - 2017-05-21 14:30Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4Utbynäs SK 1IK Zenith 1 - 2017-05-21 14:30Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4Lunden ÖBK 1Partille IF 2 - 2017-05-21 14:30Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4Utbynäs SK 2IK Zenith 3 - 2017-05-21 14:30Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp B4Partille IF 3IK Zenith 4 - 2017-05-21 15:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp B4Utbynäs SK 3Utbynäs SK 4 - 2017-05-21 15:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp B4Lunden ÖBK 2IK Zenith 2 - 2017-05-21 15:00Plan 7