Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Försommarcupen 2016 för klass Pojkar 2005

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Pojkar 2005Grupp 1Omg 1Partille IF Årvoll IL 10 - 42016-05-28 09.00Plan 1
Pojkar 2005Grupp 1Omg 1Landvetter IS GulUtbynäs SK 12 - 02016-05-28 09.00Plan 2
Pojkar 2005Grupp 2Omg 1Sävedalens IF 1BK Bifrost 0 - 12016-05-28 09:00Plan 3
Pojkar 2005Grupp 2Omg 1Årvoll IL 2Landvetter IS Vit2 - 22016-05-28 09:00Plan 4
Pojkar 2005Grupp 3Omg 1Landvetter IS GrönUtbynäs SK 22 - 02016-05-28 09:30Plan 1
Pojkar 2005Grupp 3Omg 1Öjersjö IF Årvoll IL 31 - 42016-05-28 09:30Plan 2
Pojkar 2005Grupp 4Omg 1Årvoll IL 4Sävedalens IF 21 - 32016-05-28 09:30Plan 3
Pojkar 2005Grupp 4Omg 1IK Zenith Bergsjö IF 1 - 52016-05-28 09:30Plan 4
Pojkar 2005Grupp 1Omg 2Årvoll IL 1Utbynäs SK 12 - 02016-05-28 10.00Plan 1
Pojkar 2005Grupp 1Omg 2Partille IF Landvetter IS Gul0 - 32016-05-28 10.00Plan 2
Pojkar 2005Grupp 2Omg 2BK Bifrost Landvetter IS Vit1 - 22016-05-28 10:00Plan 3
Pojkar 2005Grupp 2Omg 2Sävedalens IF 1Årvoll IL 21 - 02016-05-28 10:00Plan 4
Pojkar 2005Grupp 3Omg 2Utbynäs SK 2Årvoll IL 31 - 32016-05-28 10:30Plan 1
Pojkar 2005Grupp 3Omg 2Landvetter IS GrönÖjersjö IF 2 - 22016-05-28 10:30Plan 2
Pojkar 2005Grupp 4Omg 2Sävedalens IF 2Bergsjö IF 2 - 02016-05-28 10:30Plan 3
Pojkar 2005Grupp 4Omg 2Årvoll IL 4IK Zenith 2 - 32016-05-28 10:30Plan 4
Pojkar 2005Grupp 1Omg 3Partille IF Utbynäs SK 12 - 32016-05-28 11.00Plan 3
Pojkar 2005Grupp 1Omg 3Årvoll IL 1Landvetter IS Gul1 - 22016-05-28 11.00Plan 4
Pojkar 2005Grupp 2Omg 3Sävedalens IF 1Landvetter IS Vit1 - 02016-05-28 11:00Plan 1
Pojkar 2005Grupp 2Omg 3BK Bifrost Årvoll IL 20 - 32016-05-28 11:00Plan 2
Pojkar 2005Grupp 4Omg 3Årvoll IL 4Bergsjö IF 0 - 62016-05-28 11:30Plan 1
Pojkar 2005Grupp 4Omg 3Sävedalens IF 2IK Zenith 6 - 02016-05-28 11:30Plan 2
Pojkar 2005Grupp 3Omg 3Landvetter IS GrönÅrvoll IL 32 - 12016-05-28 11:30Plan 3
Pojkar 2005Grupp 3Omg 3Utbynäs SK 2Öjersjö IF 0 - 22016-05-28 11:30Plan 4
Pojkar 2005A-slutspelA-Kvartsfinal 1Landvetter IS GulÅrvoll IL 29 - 82016-05-28 12:45Plan 1
Pojkar 2005A-slutspelA-Kvartsfinal 2Sävedalens IF 1Årvoll IL 12 - 12016-05-28 12:45Plan 2
Pojkar 2005B-slutspelB-Kvartsfinal 1Utbynäs SK 1BK Bifrost 0 - 12016-05-28 12:45Plan 3
Pojkar 2005B-slutspelB-Kvartsfinal 2Landvetter IS VitPartille IF 6 - 12016-05-28 12:45Plan 4
Pojkar 2005A-slutspelA-Kvartsfinal 3Landvetter IS GrönBergsjö IF 0 - 22016-05-28 13:15Plan 1
Pojkar 2005A-slutspelA-Kvartsfinal 4Sävedalens IF 2Årvoll IL 35 - 02016-05-28 13:15Plan 2
Pojkar 2005B-slutspelB-Kvartsfinal 3Öjersjö IF Årvoll IL 44 - 22016-05-28 13:15Plan 3
Pojkar 2005B-slutspelB-Kvartsfinal 4IK Zenith Utbynäs SK 24 - 32016-05-28 13:15Plan 4
Pojkar 2005A-slutspelA-Placeringsmatch 1Årvoll IL 2Årvoll IL 11 - 02016-05-28 13:45Plan 3
Pojkar 2005B-slutspelB-Placeringsmatch 1Utbynäs SK 1Partille IF 3 - 12016-05-28 13:45Plan 4
Pojkar 2005B-slutspelB-Semifinal 1BK Bifrost IK Zenith 1 - 22016-05-28 14:15Plan 1
Pojkar 2005B-slutspelB-Semifinal 2Landvetter IS VitÖjersjö IF 1 - 62016-05-28 14:15Plan 2
Pojkar 2005A-slutspelA-Placeringsmatch 1Årvoll IL 3Landvetter IS Grön2 - 42016-05-28 14:15Plan 3
Pojkar 2005B-slutspelB-Placeringsmatch 2Utbynäs SK 2Årvoll IL 41 - 52016-05-28 14:15Plan 4
Pojkar 2005A-slutspelA-Semifinal 1Landvetter IS GulSävedalens IF 23 - 12016-05-28 14:45Plan 1
Pojkar 2005A-slutspelA-Semifinal 2Sävedalens IF 1Bergsjö IF 0 - 32016-05-28 14:45Plan 2
Pojkar 2005B-slutspelB-FinalIK Zenith Öjersjö IF 1 - 32016-05-28 15:15Plan 1
Pojkar 2005A-slutspelA-FinalLandvetter IS GulBergsjö IF 0 - 72016-05-28 15:45Plan 1