Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Träningsmatchturnering 2019 för klass Pojkar 2007

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Pojkar 2007Grupp C1Eriksbergs IF 1Lerums IS 20 - 42019-04-06 13:30Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp C1Qviding FIF 2Kållereds SK 25 - 02019-04-06 13:30Jonsered plan 2
Pojkar 2007Grupp A1IFK Strömstad Qviding FIF 12 - 12019-04-06 13:45Lexby plan 1
Pojkar 2007Grupp A1Hovås/Billdal IF RödBackatorp IF Röd3 - 22019-04-06 13:45Lexby plan 2
Pojkar 2007Grupp A1Partille IF 1Kållereds SK 18 - 32019-04-06 13:45Lexby plan 3
Pojkar 2007Grupp D1Partille IF 2Eriksbergs IF 28 - 02019-04-06 14:05Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp D1Utbynäs SK BlåLekstorps IF 7 - 02019-04-06 14:05Jonsered plan 2
Pojkar 2007Grupp B1Backatorp IF SvartUtbynäs SK Gul0 - 32019-04-06 14:20Lexby plan 1
Pojkar 2007Grupp B1Lerums IS 1Hovås/Billdal IF Vit2 - 12019-04-06 14:20Lexby plan 3
Pojkar 2007Grupp C2Eriksbergs IF 1Qviding FIF 20 - 72019-04-06 14:40Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp C2Kållereds SK 2Lerums IS 20 - 42019-04-06 14:40Jonsered plan 2
Pojkar 2007Grupp A2Hovås/Billdal IF RödKållereds SK 16 - 32019-04-06 14:55Lexby plan 1
Pojkar 2007Grupp A2Qviding FIF 1Partille IF 11 - 62019-04-06 14:55Lexby plan 2
Pojkar 2007Grupp A2Backatorp IF RödIFK Strömstad 4 - 12019-04-06 14:55Lexby plan 3
Pojkar 2007Grupp D2Partille IF 2Utbynäs SK Blå8 - 02019-04-06 15:15Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp D2Eriksbergs IF 2Lekstorps IF 4 - 12019-04-06 15:15Jonsered plan 2
Pojkar 2007Grupp B2Backatorp IF SvartLerums IS 10 - 12019-04-06 15:30Lexby plan 1
Pojkar 2007Grupp B2Utbynäs SK GulHovås/Billdal IF Vit5 - 22019-04-06 15:30Lexby plan 3
Pojkar 2007Grupp C3Lerums IS 2Qviding FIF 24 - 32019-04-06 15:50Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp C3Kållereds SK 2Eriksbergs IF 15 - 02019-04-06 15:50Jonsered plan 2
Pojkar 2007Grupp A3Partille IF 1IFK Strömstad 4 - 22019-04-06 16:05Lexby plan 1
Pojkar 2007Grupp A3Backatorp IF RödKållereds SK 14 - 12019-04-06 16:05Lexby plan 2
Pojkar 2007Grupp A3Hovås/Billdal IF RödQviding FIF 12 - 22019-04-06 16:05Lexby plan 3
Pojkar 2007Grupp D3Lekstorps IF Partille IF 20 - 162019-04-06 16:25Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp D3Eriksbergs IF 2Utbynäs SK Blå4 - 62019-04-06 16:25Jonsered plan 2
Pojkar 2007Grupp B3Lerums IS 1Utbynäs SK Gul0 - 32019-04-06 16:40Lexby plan 1
Pojkar 2007Grupp B3Hovås/Billdal IF VitBackatorp IF Svart1 - 22019-04-06 16:40Lexby plan 3
Pojkar 2007Pool A4Backatorp IF RödQviding FIF 23 - 12019-04-06 17:55Lexby plan 1
Pojkar 2007Pool A4IFK Strömstad Kållereds SK 25 - 12019-04-06 17:55Lexby plan 2
Pojkar 2007Pool A4Kållereds SK 1Eriksbergs IF 15 - 22019-04-06 17:55Lexby plan 3
Pojkar 2007Pool A4Partille IF 1Lerums IS 22 - 32019-04-06 18:30Lexby plan 1
Pojkar 2007Pool A4Qviding FIF 1Eriksbergs IF 25 - 32019-04-06 18:30Lexby plan 2
Pojkar 2007Pool A4Hovås/Billdal IF RödLerums IS 13 - 12019-04-06 18:30Lexby plan 3
Pojkar 2007Pool A4Partille IF 1Hovås/Billdal IF Vit5 - 22019-04-06 19:05Lexby plan 1
Pojkar 2007Pool A4Partille IF 2Utbynäs SK Gul2 - 12019-04-06 19:05Lexby plan 2
Pojkar 2007Pool A4Utbynäs SK BlåBackatorp IF Svart2 - 52019-04-06 19:05Lexby plan 3