Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Träningsmatchturnering 2019 för klass Pojkar 2008

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Pojkar 2008Grupp A1IFK Uddevalla 1Hovås/Billdal IF 33 - 32019-04-07 14:00Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp A1Örgryte IS 2Lerums IS Lila 36 - 22019-04-07 14:00Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp B1Älvsborgs FF BlåPartille IF Röd4 - 22019-04-07 14:00Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp B1Västra Frölunda IF 2Sävedalens IF 11 - 42019-04-07 14:00Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp E1Partille IF SvartKareby IS 0 - 52019-04-07 14:30Jonsered plan 1
Pojkar 2008Grupp E1Sävedalens IF 2Hovås/Billdal IF 28 - 12019-04-07 14:30Jonsered plan 2
Pojkar 2008Grupp C1Hovås/Billdal IF 1Älvsborgs FF Svart2 - 32019-04-07 14:35Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp C1IFK Uddevalla 2Partille IF Vit2 - 62019-04-07 14:35Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp D1Sävedalens IF 3Lerums IS Lila 12 - 12019-04-07 14:35Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp D1Örgryte IS 1Västra Frölunda IF 38 - 02019-04-07 14:35Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp F1Västra Frölunda IF 1IFK Uddevalla 31 - 82019-04-07 15:05Jonsered plan 1
Pojkar 2008Grupp F1Lerums IS Lila 2Särö IK 0 - 12019-04-07 15:05Jonsered plan 2
Pojkar 2008Grupp A2IFK Uddevalla 1Örgryte IS 21 - 182019-04-07 15:10Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp A2Hovås/Billdal IF 3Lerums IS Lila 31 - 22019-04-07 15:10Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp B2Älvsborgs FF BlåVästra Frölunda IF 24 - 12019-04-07 15:10Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp B2Partille IF RödSävedalens IF 13 - 02019-04-07 15:10Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp E2Partille IF SvartSävedalens IF 21 - 52019-04-07 15:40Jonsered plan 1
Pojkar 2008Grupp E2Kareby IS Hovås/Billdal IF 25 - 32019-04-07 15:40Jonsered plan 2
Pojkar 2008Grupp C2Hovås/Billdal IF 1IFK Uddevalla 21 - 32019-04-07 15:45Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp C2Partille IF VitÄlvsborgs FF Svart1 - 12019-04-07 15:45Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp D2Sävedalens IF 3Örgryte IS 12 - 72019-04-07 15:45Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp D2Lerums IS Lila 1Västra Frölunda IF 32 - 52019-04-07 15:45Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp F2Västra Frölunda IF 1Lerums IS Lila 27 - 22019-04-07 16:15Jonsered plan 1
Pojkar 2008Grupp F2IFK Uddevalla 3Särö IK 3 - 12019-04-07 16:15Jonsered plan 2
Pojkar 2008Grupp A3Örgryte IS 2Hovås/Billdal IF 312 - 02019-04-07 16:25Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp A3Lerums IS Lila 3IFK Uddevalla 15 - 42019-04-07 16:25Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp B3Sävedalens IF 1Älvsborgs FF Blå1 - 42019-04-07 16:25Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp B3Västra Frölunda IF 2Partille IF Röd3 - 62019-04-07 16:25Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp C3IFK Uddevalla 2Älvsborgs FF Svart3 - 22019-04-07 17:00Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp C3Partille IF VitHovås/Billdal IF 16 - 22019-04-07 17:00Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp D3Lerums IS Lila 1Örgryte IS 10 - 102019-04-07 17:00Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp D3Västra Frölunda IF 3Sävedalens IF 33 - 42019-04-07 17:00Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp E3Sävedalens IF 2Kareby IS 2 - 12019-04-07 17:35Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp E3Hovås/Billdal IF 2Partille IF Svart3 - 42019-04-07 17:35Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp F3Lerums IS Lila 2IFK Uddevalla 30 - 32019-04-07 17:35Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp F3Särö IK Västra Frölunda IF 15 - 12019-04-07 17:35Lexby plan 4
Pojkar 2008Pool A+B4Örgryte IS 2Älvsborgs FF Blå7 - 12019-04-07 18:15Lexby plan 1
Pojkar 2008Pool A+B4Lerums IS Lila 3Partille IF Röd2 - 72019-04-07 18:15Lexby plan 2
Pojkar 2008Pool A+B4IFK Uddevalla 1Sävedalens IF 14 - 22019-04-07 18:15Lexby plan 3
Pojkar 2008Pool A+B4Hovås/Billdal IF 3Västra Frölunda IF 21 - 42019-04-07 18:15Lexby plan 4
Pojkar 2008Pool C+D4Partille IF VitÖrgryte IS 12 - 42019-04-07 18:50Lexby plan 1
Pojkar 2008Pool C+D4IFK Uddevalla 2Sävedalens IF 32 - 92019-04-07 18:50Lexby plan 2
Pojkar 2008Pool C+D4Älvsborgs FF SvartVästra Frölunda IF 34 - 02019-04-07 18:50Lexby plan 3
Pojkar 2008Pool C+D4Hovås/Billdal IF 1Lerums IS Lila 10 - 42019-04-07 18:50Lexby plan 4
Pojkar 2008Pool E+F4Sävedalens IF 2IFK Uddevalla 34 - 22019-04-07 19:25Lexby plan 1
Pojkar 2008Pool E+F4Kareby IS Särö IK - 2019-04-07 19:25Lexby plan 2
Pojkar 2008Pool E+F4Partille IF SvartVästra Frölunda IF 1 - 2019-04-07 19:25Lexby plan 3
Pojkar 2008Pool E+F4Hovås/Billdal IF 2Lerums IS Lila 2 - 2019-04-07 19:25Lexby plan 4