Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Träningsmatchturnering 2019 för klass Flickor 2008

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Flickor 2008Grupp A1Sävedalens IF IK Zenith Vit2 - 12019-04-06 08:00Lexby plan 1
Flickor 2008Grupp A1IFK Fjärås IF Väster 2 - 22019-04-06 08:00Lexby plan 2
Flickor 2008Grupp B1Lerums IS VitHjuviks AIK 2 - 12019-04-06 08:00Lexby plan 3
Flickor 2008Grupp B1Landvetter IF 2003 Frillesås FF 2 - 02019-04-06 08:00Lexby plan 4
Flickor 2008Grupp C1Lerums IS LilaIF Mölndal Fotboll 9 - 02019-04-06 08:35Lexby plan 1
Flickor 2008Grupp C1IK Zenith GrönTöreboda IK 1 - 42019-04-06 08:35Lexby plan 2
Flickor 2008Grupp D1Backatorp IF Kullavik IF 1 - 102019-04-06 08:35Lexby plan 3
Flickor 2008Grupp D1Solängens BK Kode IF 5 - 02019-04-06 08:35Lexby plan 4
Flickor 2008Grupp A2Sävedalens IF IFK Fjärås 4 - 12019-04-06 09:10Lexby plan 1
Flickor 2008Grupp A2IK Zenith VitIF Väster 3 - 12019-04-06 09:10Lexby plan 2
Flickor 2008Grupp B2Hjuviks AIK Frillesås FF 0 - 42019-04-06 09:10Lexby plan 3
Flickor 2008Grupp B2Lerums IS VitLandvetter IF 2003 2 - 12019-04-06 09:10Lexby plan 4
Flickor 2008Grupp C2Lerums IS LilaIK Zenith Grön7 - 12019-04-06 09:45Lexby plan 1
Flickor 2008Grupp C2IF Mölndal Fotboll Töreboda IK 1 - 52019-04-06 09:45Lexby plan 2
Flickor 2008Grupp D2Backatorp IF Solängens BK 1 - 52019-04-06 09:45Lexby plan 3
Flickor 2008Grupp D2Kullavik IF Kode IF 7 - 02019-04-06 09:45Lexby plan 4
Flickor 2008Grupp A3IK Zenith VitIFK Fjärås 1 - 32019-04-06 10:30Lexby plan 1
Flickor 2008Grupp A3IF Väster Sävedalens IF 1 - 52019-04-06 10:30Lexby plan 2
Flickor 2008Grupp B3Frillesås FF Lerums IS Vit3 - 32019-04-06 10:30Lexby plan 3
Flickor 2008Grupp B3Landvetter IF 2003 Hjuviks AIK 3 - 22019-04-06 10:30Lexby plan 4
Flickor 2008Grupp C3Töreboda IK Lerums IS Lila3 - 32019-04-06 11:05Lexby plan 1
Flickor 2008Grupp C3IK Zenith GrönIF Mölndal Fotboll 5 - 02019-04-06 11:05Lexby plan 2
Flickor 2008Grupp D3Solängens BK Kullavik IF 3 - 42019-04-06 11:05Lexby plan 3
Flickor 2008Grupp D3Kode IF Backatorp IF 3 - 32019-04-06 11:05Lexby plan 4
Flickor 2008Pool A+B4Sävedalens IF Lerums IS Vit0 - 02019-04-06 12:20Lexby plan 1
Flickor 2008Pool A+B4IFK Fjärås Landvetter IF 2003 2 - 72019-04-06 12:20Lexby plan 2
Flickor 2008Pool A+B4IK Zenith VitFrillesås FF 6 - 32019-04-06 12:20Lexby plan 3
Flickor 2008Pool A+B4IF Väster Hjuviks AIK 1 - 12019-04-06 12:20Lexby plan 4
Flickor 2008Pool C+D4Lerums IS LilaKullavik IF 1 - 32019-04-06 12:55Lexby plan 1
Flickor 2008Pool C+D4Töreboda IK Solängens BK 3 - 12019-04-06 12:55Lexby plan 2
Flickor 2008Pool C+D4IK Zenith GrönKode IF 2 - 22019-04-06 12:55Lexby plan 3
Flickor 2008Pool C+D4IF Mölndal Fotboll Backatorp IF 0 - 12019-04-06 12:55Lexby plan 4