Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Träningsmatchturnering 2016 för klass Pojkar 2004

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Pojkar 2004Grupp 1Omg 1Södra Skärgårdens IK Askims IK 0 - 02016-04-02 14:30Plan 1
Pojkar 2004Grupp 1Omg 1Qviding FIF BK Häcken 11 - 32016-04-02 14:30Plan 2
Pojkar 2004Grupp 2Omg 1Västra Frölunda IF BK Häcken 25 - 12016-04-02 15:00Plan 1
Pojkar 2004Grupp 2Omg 1BK Kaverös Lobo Lindome GIF Vit3 - 02016-04-02 15:00Plan 2
Pojkar 2004Grupp 3Omg 1Lindome GIF SvartUtbynäs SK Gul2 - 22016-04-02 15:30Plan 1
Pojkar 2004Grupp 3Omg 1Hönö IS Assyriska BK 1 - 02016-04-02 15:30Plan 2
Pojkar 2004Grupp 4Omg 1Floda BOIF Gunnilse IS 5 - 22016-04-02 16:00Plan 1
Pojkar 2004Grupp 4Omg 1Utbynäs SK BlåPartille IF 2 - 02016-04-02 16:00Plan 2
Pojkar 2004Grupp 1Omg 2Södra Skärgårdens IK Qviding FIF 3 - 02016-04-02 16:30Plan 1
Pojkar 2004Grupp 1Omg 2Askims IK BK Häcken 10 - 02016-04-02 16:30Plan 2
Pojkar 2004Grupp 2Omg 2Västra Frölunda IF BK Kaverös Lobo 4 - 12016-04-02 17:00Plan 1
Pojkar 2004Grupp 2Omg 2BK Häcken 2Lindome GIF Vit0 - 22016-04-02 17:00Plan 2
Pojkar 2004Grupp 3Omg 2Lindome GIF SvartHönö IS 0 - 22016-04-02 17:30Plan 1
Pojkar 2004Grupp 3Omg 2Utbynäs SK GulAssyriska BK 0 - 52016-04-02 17:30Plan 2
Pojkar 2004Grupp 4Omg 2Floda BOIF Utbynäs SK Blå2 - 12016-04-02 18:00Plan 1
Pojkar 2004Grupp 4Omg 2Gunnilse IS Partille IF 2 - 02016-04-02 18:00Plan 2
Pojkar 2004Grupp 1Omg 3Södra Skärgårdens IK BK Häcken 13 - 02016-04-02 18:30Plan 1
Pojkar 2004Grupp 1Omg 3Askims IK Qviding FIF 1 - 12016-04-02 18:30Plan 2
Pojkar 2004Grupp 2Omg 3Västra Frölunda IF Lindome GIF Vit0 - 12016-04-02 19:00Plan 1
Pojkar 2004Grupp 2Omg 3BK Häcken 2BK Kaverös Lobo 1 - 12016-04-02 19:00Plan 2
Pojkar 2004Grupp 3Omg 3Lindome GIF SvartAssyriska BK 0 - 22016-04-02 19:30Plan 1
Pojkar 2004Grupp 3Omg 3Utbynäs SK GulHönö IS 0 - 12016-04-02 19:30Plan 2
Pojkar 2004Grupp 4Omg 3Floda BOIF Partille IF 2 - 02016-04-02 20:00Plan 1
Pojkar 2004Grupp 4Omg 3Gunnilse IS Utbynäs SK Blå3 - 02016-04-02 20:00Plan 2
Pojkar 2004B-slutspelB-Kvartsfinal 1Askims IK Utbynäs SK Gul3 - 22016-04-03 14:30Plan 1
Pojkar 2004B-slutspelB-Kvartsfinal 2BK Kaverös Lobo Partille IF 1 - 02016-04-03 14:30Plan 2
Pojkar 2004B-slutspelB-Kvartsfinal 3Lindome GIF SvartQviding FIF 2 - 32016-04-03 15:00Plan 1
Pojkar 2004B-slutspelB-Kvartsfinal 4Utbynäs SK BlåBK Häcken 21 - 02016-04-03 15:00Plan 2
Pojkar 2004A-slutspelA-Kvartsfinal 1Södra Skärgårdens IK Assyriska BK 3 - 02016-04-03 15:30Plan 1
Pojkar 2004A-slutspelA-Kvartsfinal 2Västra Frölunda IF Gunnilse IS 2 - 02016-04-03 15:30Plan 2
Pojkar 2004A-slutspelA-Kvartsfinal 3Hönö IS BK Häcken 13 - 02016-04-03 16:00Plan 1
Pojkar 2004A-slutspelA-Kvartsfinal 4Floda BOIF Lindome GIF Vit2 - 12016-04-03 16:00Plan 2
Pojkar 2004B-slutspelB-Semifinal 1Askims IK BK Kaverös Lobo 3 - 22016-04-03 16:30Plan 1
Pojkar 2004B-slutspelB-Placeringsmatch 1Utbynäs SK GulPartille IF 1 - 12016-04-03 16:30Plan 2
Pojkar 2004B-slutspelB-Semifinal 2Qviding FIF Utbynäs SK Blå2 - 02016-04-03 17:00Plan 1
Pojkar 2004B-slutspelB-Placeringsmatch 2Lindome GIF SvartBK Häcken 21 - 02016-04-03 17:00Plan 2
Pojkar 2004A-slutspelA-Semifinal 1Södra Skärgårdens IK Västra Frölunda IF 3 - 02016-04-03 17:30Plan 1
Pojkar 2004A-slutspelA-Placeringsmatch 1Assyriska BK Gunnilse IS 0 - 12016-04-03 17:30Plan 2
Pojkar 2004A-slutspelA-Semifinal 2Hönö IS Floda BOIF 3 - 02016-04-03 18:00Plan 1
Pojkar 2004A-slutspelA-Placeringsmatch 2BK Häcken 1Lindome GIF Vit3 - 02016-04-03 18:00Plan 2
Pojkar 2004B-slutspelB-FinalAskims IK Qviding FIF 2 - 12016-04-03 18:30Plan 1
Pojkar 2004A-slutspelA-FinalSödra Skärgårdens IK Floda BOIF 0 - 12016-04-03 19:00Plan 1