Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Försommarcupen 2018

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Pojkar/Flickor 2010Grupp B1Hovås/Billdal IF 3BK Häcken 2 - 2018-05-20 08:00Plan 1
Pojkar/Flickor 2010Grupp B1Hovås/Billdal IF 4Askims IK Svart - 2018-05-20 08:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2010Grupp B1Partille IF 2Kinna IF 2 - 2018-05-20 08:00Plan 3
Pojkar/Flickor 2010Grupp C1Hovås/Billdal IF 5BK Häcken 3 - 2018-05-20 08:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2010Grupp C1Jonsereds IF Fritsla IF - 2018-05-20 08:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2010Grupp C1Björndammens BK Kinna IF 1 - 2018-05-20 08:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2010Grupp C1Hovås/Billdal IF 6Askims IK Vit - 2018-05-20 08:00Plan 8
Pojkar/Flickor 2010Grupp A1Hovås/Billdal IF 1Askims IK Röd - 2018-05-20 08:30Plan 1
Pojkar/Flickor 2010Grupp A1Hovås/Billdal IF 2Skene IF - 2018-05-20 08:30Plan 2
Pojkar/Flickor 2010Grupp A1BK Häcken 1Partille IF 1 - 2018-05-20 08:30Plan 3
Pojkar/Flickor 2010Grupp B2Hovås/Billdal IF 3Partille IF 2 - 2018-05-20 09:00Plan 1
Pojkar/Flickor 2010Grupp B2Hovås/Billdal IF 4Kinna IF 2 - 2018-05-20 09:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2010Grupp B2Askims IK SvartBK Häcken 2 - 2018-05-20 09:00Plan 3
Pojkar/Flickor 2010Grupp C2Hovås/Billdal IF 5Fritsla IF - 2018-05-20 09:30Plan 2
Pojkar/Flickor 2010Grupp C2BK Häcken 3Jonsereds IF - 2018-05-20 09:30Plan 3
Pojkar/Flickor 2010Grupp C2Björndammens BK Askims IK Vit - 2018-05-20 09:30Plan 4
Pojkar/Flickor 2010Grupp C2Kinna IF 1Hovås/Billdal IF 6 - 2018-05-20 09:30Plan 5
Pojkar/Flickor 2010Grupp A2Hovås/Billdal IF 1BK Häcken 1 - 2018-05-20 09:30Plan 6
Pojkar/Flickor 2010Grupp A2Hovås/Billdal IF 2Partille IF 1 - 2018-05-20 09:30Plan 7
Pojkar/Flickor 2010Grupp A2Skene IF Askims IK Röd - 2018-05-20 09:30Plan 8
Pojkar/Flickor 2010Grupp C3Hovås/Billdal IF 5Jonsereds IF - 2018-05-20 10:30Plan 1
Pojkar/Flickor 2010Grupp C3BK Häcken 3Fritsla IF - 2018-05-20 10:30Plan 3
Pojkar/Flickor 2010Grupp C3Björndammens BK Hovås/Billdal IF 6 - 2018-05-20 10:30Plan 4
Pojkar/Flickor 2010Grupp C3Kinna IF 1Askims IK Vit - 2018-05-20 10:30Plan 5
Pojkar/Flickor 2010Grupp B3Hovås/Billdal IF 3Kinna IF 2 - 2018-05-20 10:30Plan 6
Pojkar/Flickor 2010Grupp B3BK Häcken 2Hovås/Billdal IF 4 - 2018-05-20 10:30Plan 7
Pojkar/Flickor 2010Grupp B3Askims IK SvartPartille IF 2 - 2018-05-20 10:30Plan 8
Pojkar/Flickor 2010Grupp A3Hovås/Billdal IF 1Partille IF 1 - 2018-05-20 11:00Plan 1
Pojkar/Flickor 2010Grupp A3Askims IK RödHovås/Billdal IF 2 - 2018-05-20 11:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2010Grupp A3Skene IF BK Häcken 1 - 2018-05-20 11:00Plan 3
Pojkar/Flickor 2010Grupp C4Hovås/Billdal IF 5Askims IK Vit - 2018-05-20 12:00Plan 1
Pojkar/Flickor 2010Grupp C4BK Häcken 3Hovås/Billdal IF 6 - 2018-05-20 12:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2010Grupp C4Jonsereds IF Kinna IF 1 - 2018-05-20 12:00Plan 3
Pojkar/Flickor 2010Grupp C4Fritsla IF Björndammens BK - 2018-05-20 12:00Plan 4
Pojkar/Flickor 2010Grupp B4Hovås/Billdal IF 3Askims IK Svart - 2018-05-20 12:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2010Grupp B4BK Häcken 2Kinna IF 2 - 2018-05-20 12:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2010Grupp B4Hovås/Billdal IF 4Partille IF 2 - 2018-05-20 12:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2010Grupp A4Hovås/Billdal IF 1Skene IF - 2018-05-20 12:30Plan 1
Pojkar/Flickor 2010Grupp A4Askims IK RödPartille IF 1 - 2018-05-20 12:30Plan 2
Pojkar/Flickor 2010Grupp A4Hovås/Billdal IF 2BK Häcken 1 - 2018-05-20 12:30Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1Öjersjö IF 2SG 97 4 - 2018-05-20 13:45Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1Utbynäs SK RödIK Zenith 2 - 2018-05-20 13:45Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1Utbynäs SK BlåAskims IK Röd - 2018-05-20 13:45Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1Partille IF 1Lindome GIF 3 - 2018-05-20 13:45Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp B1Hjuviks AIK BlåÖjersjö IF 1 - 2018-05-20 13:45Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp B1Askims IK SvartLindome GIF 2 - 2018-05-20 13:45Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp B1GAIS SG 97 2 - 2018-05-20 14:10Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp B1Utbynäs SK SvartIK Zenith 1 - 2018-05-20 14:10Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp C1SG 97 1Utbynäs SK Orange - 2018-05-20 14:10Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp C1Öjersjö IF 3Lunden ÖBK 2 - 2018-05-20 14:10Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp C1Lindome GIF 4Hjuviks AIK Vit - 2018-05-20 14:10Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp C1IK Zenith 3Partille IF 3 - 2018-05-20 14:10Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp D1Partille IF 2IK Zenith 4 - 2018-05-20 14:35Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp D1Öjersjö IF 4Lunden ÖBK 1 - 2018-05-20 14:35Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp D1Västra Frölunda IF Utbynäs SK Gul - 2018-05-20 14:35Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp D1Lindome GIF 1SG 97 3 - 2018-05-20 14:35Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2Utbynäs SK BlåPartille IF 1 - 2018-05-20 14:35Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2Askims IK RödLindome GIF 3 - 2018-05-20 14:35Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2Öjersjö IF 2Utbynäs SK Röd - 2018-05-20 14:35Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp B2Askims IK SvartHjuviks AIK Blå - 2018-05-20 15:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp B2Lindome GIF 2Öjersjö IF 1 - 2018-05-20 15:00Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp B2GAIS Utbynäs SK Svart - 2018-05-20 15:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp B2SG 97 2IK Zenith 1 - 2018-05-20 15:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2SG 97 4IK Zenith 2 - 2018-05-20 15:00Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp C2SG 97 1Öjersjö IF 3 - 2018-05-20 15:25Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp C2Utbynäs SK OrangeLunden ÖBK 2 - 2018-05-20 15:25Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp C2Lindome GIF 4IK Zenith 3 - 2018-05-20 15:25Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp C2Hjuviks AIK VitPartille IF 3 - 2018-05-20 15:25Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp D2Partille IF 2Öjersjö IF 4 - 2018-05-20 15:25Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp D2IK Zenith 4Lunden ÖBK 1 - 2018-05-20 15:25Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp D2Västra Frölunda IF Lindome GIF 1 - 2018-05-20 15:25Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp D2Utbynäs SK GulSG 97 3 - 2018-05-20 15:25Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3Lindome GIF 3Öjersjö IF 2 - 2018-05-20 16:00Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3Utbynäs SK BlåIK Zenith 2 - 2018-05-20 16:00Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3Askims IK RödUtbynäs SK Röd - 2018-05-20 16:00Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3Partille IF 1SG 97 4 - 2018-05-20 16:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp B3Askims IK SvartIK Zenith 1 - 2018-05-20 16:25Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp B3Lindome GIF 2Utbynäs SK Svart - 2018-05-20 16:25Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp B3Hjuviks AIK BlåSG 97 2 - 2018-05-20 16:25Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp B3Öjersjö IF 1GAIS - 2018-05-20 16:25Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp D3Öjersjö IF 4Utbynäs SK Gul - 2018-05-20 16:50Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp D3Lunden ÖBK 1Västra Frölunda IF - 2018-05-20 16:50Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp D3Partille IF 2SG 97 3 - 2018-05-20 16:50Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp D3IK Zenith 4Lindome GIF 1 - 2018-05-20 16:50Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp C3SG 97 1Partille IF 3 - 2018-05-20 16:50Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp C3Utbynäs SK OrangeIK Zenith 3 - 2018-05-20 16:50Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp C3Öjersjö IF 3Hjuviks AIK Vit - 2018-05-20 16:50Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp C3Lunden ÖBK 2Lindome GIF 4 - 2018-05-20 16:50Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4Utbynäs SK BlåLindome GIF 3 - 2018-05-20 17:15Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4Askims IK RödPartille IF 1 - 2018-05-20 17:15Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4Öjersjö IF 2IK Zenith 2 - 2018-05-20 17:15Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4SG 97 4Utbynäs SK Röd - 2018-05-20 17:15Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp B4Askims IK SvartÖjersjö IF 1 - 2018-05-20 17:40Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp B4Lindome GIF 2Hjuviks AIK Blå - 2018-05-20 17:40Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp B4GAIS IK Zenith 1 - 2018-05-20 17:40Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp B4SG 97 2Utbynäs SK Svart - 2018-05-20 17:40Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp C4Lindome GIF 4Partille IF 3 - 2018-05-20 17:40Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp C4Hjuviks AIK VitIK Zenith 3 - 2018-05-20 17:40Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp C4SG 97 1Lunden ÖBK 2 - 2018-05-20 17:40Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp C4Utbynäs SK OrangeÖjersjö IF 3 - 2018-05-20 17:40Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp D4Partille IF 2Lunden ÖBK 1 - 2018-05-20 18:05Plan 3
Pojkar/Flickor 2009Grupp D4IK Zenith 4Öjersjö IF 4 - 2018-05-20 18:05Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp D4Västra Frölunda IF SG 97 3 - 2018-05-20 18:05Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp D4Utbynäs SK GulLindome GIF 1 - 2018-05-20 18:05Plan 6