Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Träningsmatchturnering 2018

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Flickor 2006Grupp C1Lerums IS LilaLindome GIF Svart2 - 02018-03-24 08:00Jonsered plan 1
Flickor 2006Grupp C1Byttorp IF 2Lödöse Nygård IK 0 - 02018-03-24 08:00Jonsered plan 2
Flickor 2006Grupp A1Kullavik IF 2Alingsås KIK Blå1 - 02018-03-24 08:15Lexby plan 1
Flickor 2006Grupp A1Sävedalens IF Floda BOIF Vit2 - 02018-03-24 08:15Lexby plan 3
Flickor 2006Grupp D1IFK Hindås Byttorp IF 10 - 12018-03-24 08:30Jonsered plan 1
Flickor 2006Grupp D1Lindome GIF VitLerums IS Vit0 - 12018-03-24 08:30Jonsered plan 2
Flickor 2006Grupp B1Floda BOIF BlåHerrestad AIF 4 - 12018-03-24 08:45Lexby plan 1
Flickor 2006Grupp B1Alingsås KIK VitKullavik IF 12 - 42018-03-24 08:45Lexby plan 3
Flickor 2006Grupp C2Lerums IS LilaByttorp IF 21 - 02018-03-24 09:00Jonsered plan 1
Flickor 2006Grupp C2Lindome GIF SvartLödöse Nygård IK 2 - 22018-03-24 09:00Jonsered plan 2
Flickor 2006Grupp A2Kullavik IF 2Sävedalens IF 1 - 62018-03-24 09:15Lexby plan 1
Flickor 2006Grupp A2Alingsås KIK BlåFloda BOIF Vit2 - 32018-03-24 09:15Lexby plan 3
Flickor 2006Grupp D2IFK Hindås Lindome GIF Vit1 - 22018-03-24 09:30Jonsered plan 1
Flickor 2006Grupp D2Byttorp IF 1Lerums IS Vit3 - 22018-03-24 09:30Jonsered plan 2
Flickor 2006Grupp B2Floda BOIF BlåAlingsås KIK Vit5 - 02018-03-24 09:45Lexby plan 1
Flickor 2006Grupp B2Herrestad AIF Kullavik IF 11 - 12018-03-24 09:45Lexby plan 3
Flickor 2006Grupp C3Lerums IS LilaLödöse Nygård IK 5 - 02018-03-24 10:00Jonsered plan 1
Flickor 2006Grupp C3Lindome GIF SvartByttorp IF 25 - 12018-03-24 10:00Jonsered plan 2
Flickor 2006Grupp A3Kullavik IF 2Floda BOIF Vit0 - 42018-03-24 10:15Lexby plan 1
Flickor 2006Grupp A3Alingsås KIK BlåSävedalens IF 1 - 72018-03-24 10:15Lexby plan 3
Flickor 2006Grupp D3IFK Hindås Lerums IS Vit0 - 62018-03-24 10:30Jonsered plan 1
Flickor 2006Grupp D3Byttorp IF 1Lindome GIF Vit0 - 02018-03-24 10:30Jonsered plan 2
Flickor 2006Grupp B3Floda BOIF BlåKullavik IF 15 - 02018-03-24 10:45Lexby plan 1
Flickor 2006Grupp B3Herrestad AIF Alingsås KIK Vit3 - 12018-03-24 10:45Lexby plan 3
Pojkar 2006Grupp A1Partille IF 3Sävedalens IF 11 - 32018-03-24 11:30Lexby plan 1
Pojkar 2006Grupp A1IFK Strömstad Västra Frölunda IF 14 - 22018-03-24 11:30Lexby plan 3
Pojkar 2006Grupp C1Partille IF 1Sävedalens IF 20 - 02018-03-24 11:45Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp C1Onsala BK BlåGunnilse IS Röd2 - 22018-03-24 11:45Jonsered plan 2
Flickor 2006Pool 14Sävedalens IF Lerums IS Lila7 - 12018-03-24 12:00Lexby plan 1
Flickor 2006Pool 14Alingsås KIK BlåByttorp IF 22 - 12018-03-24 12:00Lexby plan 2
Flickor 2006Pool 14Kullavik IF 2Lödöse Nygård IK 2 - 12018-03-24 12:00Lexby plan 3
Pojkar 2006Grupp D1Onsala BK GulSärö IK 1 - 02018-03-24 12:15Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp D1Partille IF 2Västra Frölunda IF 32 - 22018-03-24 12:15Jonsered plan 2
Flickor 2006Pool 14Floda BOIF VitLindome GIF Svart2 - 42018-03-24 12:30Lexby plan 1
Flickor 2006Pool 24Floda BOIF BlåByttorp IF 17 - 22018-03-24 12:30Lexby plan 2
Flickor 2006Pool 24Herrestad AIF Lerums IS Vit0 - 12018-03-24 12:30Lexby plan 3
Pojkar 2006Grupp B1Västra Frölunda IF 2Onsala BK Vit4 - 12018-03-24 12:45Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp B1Gunnilse IS SvartSjövalla FK 2 - 12018-03-24 12:45Jonsered plan 2
Flickor 2006Pool 24Kullavik IF 1Lindome GIF Vit0 - 12018-03-24 13:00Lexby plan 1
Flickor 2006Pool 24Alingsås KIK VitIFK Hindås 7 - 32018-03-24 13:00Lexby plan 2
Pojkar 2006Grupp A2Partille IF 3IFK Strömstad 2 - 02018-03-24 13:00Lexby plan 3
Pojkar 2006Grupp C2Partille IF 1Onsala BK Blå0 - 22018-03-24 13:15Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp C2Sävedalens IF 2Gunnilse IS Röd1 - 22018-03-24 13:15Jonsered plan 2
Flickor 2006Pool 35Sävedalens IF Byttorp IF 19 - 02018-03-24 13:30Lexby plan 1
Flickor 2006Pool 35Floda BOIF VitLerums IS Vit0 - 22018-03-24 13:30Lexby plan 2
Pojkar 2006Grupp A2Sävedalens IF 1Västra Frölunda IF 10 - 22018-03-24 13:30Lexby plan 3
Pojkar 2006Grupp D2Onsala BK GulPartille IF 24 - 12018-03-24 13:45Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp D2Särö IK Västra Frölunda IF 30 - 42018-03-24 13:45Jonsered plan 2
Flickor 2006Pool 45Lerums IS LilaFloda BOIF Blå1 - 32018-03-24 14:00Lexby plan 1
Flickor 2006Pool 45Lindome GIF SvartHerrestad AIF 2 - 12018-03-24 14:00Lexby plan 2
Flickor 2006Pool 35Alingsås KIK BlåIFK Hindås 6 - 42018-03-24 14:00Lexby plan 3
Pojkar 2006Grupp B2Västra Frölunda IF 2Gunnilse IS Svart3 - 22018-03-24 14:15Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp B2Onsala BK VitSjövalla FK 0 - 02018-03-24 14:15Jonsered plan 2
Flickor 2006Pool 35Kullavik IF 2Lindome GIF Vit0 - 22018-03-24 14:30Lexby plan 1
Flickor 2006Pool 45Kullavik IF 1Lödöse Nygård IK 3 - 22018-03-24 14:30Lexby plan 2
Flickor 2006Pool 45Byttorp IF 2Alingsås KIK Vit4 - 12018-03-24 14:30Lexby plan 3
Pojkar 2006Grupp C3Partille IF 1Gunnilse IS Röd2 - 12018-03-24 14:45Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp C3Sävedalens IF 2Onsala BK Blå2 - 22018-03-24 14:45Jonsered plan 2
Pojkar 2006Grupp A3Partille IF 3Västra Frölunda IF 10 - 02018-03-24 15:00Lexby plan 1
Pojkar 2006Grupp A3Sävedalens IF 1IFK Strömstad 1 - 32018-03-24 15:00Lexby plan 3
Pojkar 2006Grupp B3Västra Frölunda IF 2Sjövalla FK 2 - 02018-03-24 15:15Jonsered plan 1
Pojkar 2006Grupp B3Onsala BK VitGunnilse IS Svart3 - 42018-03-24 15:15Jonsered plan 2
Pojkar 2006Grupp D3Onsala BK GulVästra Frölunda IF 33 - 22018-03-24 15:30Lexby plan 1
Pojkar 2006Grupp D3Särö IK Partille IF 20 - 22018-03-24 15:30Lexby plan 3
Pojkar 2006Pool 14IFK Strömstad Onsala BK Blå3 - 52018-03-24 16:45Lexby plan 1
Pojkar 2006Pool 14Partille IF 3Gunnilse IS Röd4 - 02018-03-24 16:45Lexby plan 2
Pojkar 2006Pool 14Västra Frölunda IF 1Sävedalens IF 23 - 22018-03-24 16:45Lexby plan 3
Pojkar 2006Pool 14Sävedalens IF 1Partille IF 11 - 62018-03-24 17:15Lexby plan 1
Pojkar 2006Pool 24Västra Frölunda IF 2Onsala BK Gul4 - 52018-03-24 17:15Lexby plan 2
Pojkar 2006Pool 24Gunnilse IS SvartPartille IF 20 - 42018-03-24 17:15Lexby plan 3
Pojkar 2006Pool 24Sjövalla FK Västra Frölunda IF 33 - 32018-03-24 17:45Lexby plan 1
Pojkar 2006Pool 24Onsala BK VitSärö IK 6 - 12018-03-24 17:45Lexby plan 3
Pojkar 2006Pool 35IFK Strömstad Västra Frölunda IF 23 - 12018-03-24 18:15Lexby plan 1
Pojkar 2006Pool 35Västra Frölunda IF 1Gunnilse IS Svart4 - 32018-03-24 18:15Lexby plan 2
Pojkar 2006Pool 45Gunnilse IS RödOnsala BK Gul0 - 72018-03-24 18:15Lexby plan 3
Pojkar 2006Pool 35Partille IF 3Sjövalla FK 4 - 22018-03-24 18:45Lexby plan 1
Pojkar 2006Pool 35Sävedalens IF 1Onsala BK Vit1 - 22018-03-24 18:45Lexby plan 2
Pojkar 2006Pool 45Onsala BK BlåVästra Frölunda IF 31 - 12018-03-24 18:45Lexby plan 3
Pojkar 2006Pool 45Partille IF 1Särö IK 6 - 02018-03-24 19:15Lexby plan 1
Pojkar 2006Pool 45Sävedalens IF 2Partille IF 2 - 2018-03-24 19:15Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp A1Partille IF 1Västra Frölunda IF 13 - 22018-03-25 08:00Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp A1Bergums IF 1Sävedalens IF 32 - 62018-03-25 08:00Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp B1Särö IK Utbynäs SK Blå0 - 42018-03-25 08:00Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp B1Lerums IS Lila 1Västra Frölunda IF 24 - 22018-03-25 08:00Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp C1Västra Frölunda IF 3Sävedalens IF 10 - 72018-03-25 08:30Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp C1Bergums IF 2Utbynäs SK Gul3 - 32018-03-25 08:30Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp D1Lerums IS Lila 2Partille IF 22 - 22018-03-25 08:30Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp D1Sävedalens IF 2Utbynäs SK Grön7 - 12018-03-25 08:30Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp A2Partille IF 1Bergums IF 18 - 12018-03-25 09:00Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp A2Västra Frölunda IF 1Sävedalens IF 32 - 62018-03-25 09:00Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp B2Särö IK Lerums IS Lila 10 - 02018-03-25 09:00Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp B2Utbynäs SK BlåVästra Frölunda IF 20 - 12018-03-25 09:00Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp C2Västra Frölunda IF 3Bergums IF 20 - 42018-03-25 09:30Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp C2Sävedalens IF 1Utbynäs SK Gul8 - 12018-03-25 09:30Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp D2Lerums IS Lila 2Sävedalens IF 21 - 32018-03-25 09:30Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp D2Partille IF 2Utbynäs SK Grön3 - 12018-03-25 09:30Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp A3Partille IF 1Sävedalens IF 32 - 62018-03-25 10:00Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp A3Västra Frölunda IF 1Bergums IF 12 - 42018-03-25 10:00Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp B3Särö IK Västra Frölunda IF 27 - 22018-03-25 10:00Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp B3Utbynäs SK BlåLerums IS Lila 12 - 32018-03-25 10:00Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp C3Västra Frölunda IF 3Utbynäs SK Gul3 - 22018-03-25 10:30Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp C3Sävedalens IF 1Bergums IF 25 - 12018-03-25 10:30Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp D3Lerums IS Lila 2Utbynäs SK Grön7 - 22018-03-25 10:30Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp D3Partille IF 2Sävedalens IF 25 - 32018-03-25 10:30Lexby plan 4
Flickor 2008Grupp A1Lerums IS LilaLandvetter IF 2003 Röd3 - 12018-03-25 11:15Lexby plan 1
Flickor 2008Grupp A1Lindome GIF VitBK Häcken 1 - 52018-03-25 11:15Lexby plan 2
Flickor 2008Grupp B1Landvetter IF 2003 SvartÄlvängens IK 10 - 12018-03-25 11:15Lexby plan 3
Flickor 2008Grupp B1Lerums IS VitLindome GIF Svart3 - 22018-03-25 11:15Lexby plan 4
Pojkar 2008Pool 14Sävedalens IF 3Utbynäs SK Blå6 - 02018-03-25 11:45Lexby plan 1
Pojkar 2008Pool 14Lerums IS Lila 1Bergums IF 13 - 32018-03-25 11:45Lexby plan 2
Pojkar 2008Pool 14Partille IF 1Västra Frölunda IF 22 - 32018-03-25 11:45Lexby plan 3
Pojkar 2008Pool 14Särö IK Västra Frölunda IF 14 - 32018-03-25 11:45Lexby plan 4
Pojkar 2008Pool 24Sävedalens IF 1Lerums IS Lila 22 - 32018-03-25 12:15Lexby plan 1
Pojkar 2008Pool 24Partille IF 2Västra Frölunda IF 35 - 02018-03-25 12:15Lexby plan 2
Pojkar 2008Pool 24Bergums IF 2Utbynäs SK Grön3 - 32018-03-25 12:15Lexby plan 3
Pojkar 2008Pool 24Sävedalens IF 2Utbynäs SK Gul5 - 22018-03-25 12:15Lexby plan 4
Flickor 2008Grupp A2Lerums IS LilaLindome GIF Vit3 - 12018-03-25 12:45Lexby plan 1
Flickor 2008Grupp A2Landvetter IF 2003 RödBK Häcken 2 - 42018-03-25 12:45Lexby plan 2
Flickor 2008Grupp B2Landvetter IF 2003 SvartLerums IS Vit2 - 42018-03-25 12:45Lexby plan 3
Flickor 2008Grupp B2Älvängens IK Lindome GIF Svart0 - 32018-03-25 12:45Lexby plan 4
Pojkar 2008Pool 15Sävedalens IF 3Lerums IS Lila 13 - 02018-03-25 13:15Lexby plan 1
Pojkar 2008Pool 15Partille IF 1Särö IK 4 - 72018-03-25 13:15Lexby plan 2
Pojkar 2008Pool 15Bergums IF 1Västra Frölunda IF 21 - 22018-03-25 13:15Lexby plan 3
Pojkar 2008Pool 15Utbynäs SK BlåVästra Frölunda IF 13 - 62018-03-25 13:15Lexby plan 4
Pojkar 2008Pool 25Sävedalens IF 1Partille IF 23 - 02018-03-25 13:45Lexby plan 1
Pojkar 2008Pool 25Bergums IF 2Sävedalens IF 21 - 92018-03-25 13:45Lexby plan 2
Pojkar 2008Pool 25Västra Frölunda IF 3Utbynäs SK Grön4 - 42018-03-25 13:45Lexby plan 3
Pojkar 2008Pool 25Utbynäs SK GulLerums IS Lila 23 - 42018-03-25 13:45Lexby plan 4
Pojkar 2007Grupp C1Kungsbacka IF 1Partille IF 12 - 22018-03-25 14:00Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp C1Qviding FIF 1Hovås/Billdal IF Röd0 - 52018-03-25 14:00Jonsered plan 2
Pojkar 2007Grupp A1Partille IF 2Lerums IS 32 - 02018-03-25 14:15Lexby plan 1
Pojkar 2007Grupp A1Västra Frölunda IF 1Eriksbergs IF 23 - 52018-03-25 14:15Lexby plan 2
Pojkar 2007Grupp B1Lerums IS 1Västra Frölunda IF 21 - 02018-03-25 14:15Lexby plan 3
Pojkar 2007Grupp B1Kungsbacka IF 2Eriksbergs IF 14 - 02018-03-25 14:15Lexby plan 4
Pojkar 2007Grupp D1Kungsbacka IF 3Qviding FIF 25 - 22018-03-25 14:30Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp D1Hovås/Billdal IF VitLerums IS 23 - 02018-03-25 14:30Jonsered plan 2
Flickor 2008Grupp A3Lerums IS LilaBK Häcken 1 - 42018-03-25 14:45Lexby plan 1
Flickor 2008Grupp A3Landvetter IF 2003 RödLindome GIF Vit6 - 12018-03-25 14:45Lexby plan 2
Flickor 2008Grupp B3Landvetter IF 2003 SvartLindome GIF Svart4 - 12018-03-25 14:45Lexby plan 3
Flickor 2008Grupp B3Älvängens IK Lerums IS Vit0 - 82018-03-25 14:45Lexby plan 4
Pojkar 2007Grupp C2Kungsbacka IF 1Qviding FIF 15 - 22018-03-25 15:00Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp C2Partille IF 1Hovås/Billdal IF Röd2 - 02018-03-25 15:00Jonsered plan 2
Pojkar 2007Grupp A2Partille IF 2Västra Frölunda IF 14 - 22018-03-25 15:15Lexby plan 1
Pojkar 2007Grupp A2Lerums IS 3Eriksbergs IF 23 - 22018-03-25 15:15Lexby plan 2
Pojkar 2007Grupp B2Lerums IS 1Kungsbacka IF 22 - 32018-03-25 15:15Lexby plan 3
Pojkar 2007Grupp B2Västra Frölunda IF 2Eriksbergs IF 11 - 32018-03-25 15:15Lexby plan 4
Pojkar 2007Grupp D2Kungsbacka IF 3Hovås/Billdal IF Vit2 - 32018-03-25 15:30Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp D2Qviding FIF 2Lerums IS 21 - 22018-03-25 15:30Jonsered plan 2
Flickor 2008Pool A4Lindome GIF SvartBK Häcken 2 - 42018-03-25 15:45Lexby plan 1
Flickor 2008Pool A4Lerums IS VitLandvetter IF 2003 Röd4 - 42018-03-25 15:45Lexby plan 2
Flickor 2008Pool A4Älvängens IK Lerums IS Lila1 - 72018-03-25 15:45Lexby plan 3
Flickor 2008Pool A4Landvetter IF 2003 SvartLindome GIF Vit7 - 02018-03-25 15:45Lexby plan 4
Pojkar 2007Grupp C3Kungsbacka IF 1Hovås/Billdal IF Röd3 - 22018-03-25 16:00Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp C3Partille IF 1Qviding FIF 15 - 12018-03-25 16:00Jonsered plan 2
Pojkar 2007Grupp A3Partille IF 2Eriksbergs IF 27 - 32018-03-25 16:15Lexby plan 1
Pojkar 2007Grupp A3Lerums IS 3Västra Frölunda IF 13 - 22018-03-25 16:15Lexby plan 2
Pojkar 2007Grupp B3Lerums IS 1Eriksbergs IF 12 - 12018-03-25 16:15Lexby plan 3
Pojkar 2007Grupp B3Västra Frölunda IF 2Kungsbacka IF 21 - 22018-03-25 16:15Lexby plan 4
Pojkar 2007Grupp D3Kungsbacka IF 3Lerums IS 20 - 52018-03-25 16:30Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp D3Qviding FIF 2Hovås/Billdal IF Vit1 - 52018-03-25 16:30Jonsered plan 2
Flickor 2008Pool A5Lindome GIF VitÄlvängens IK - 2018-03-25 17:05Lexby plan 1
Flickor 2008Pool A5Landvetter IF 2003 RödLindome GIF Svart - 2018-03-25 17:05Lexby plan 2
Flickor 2008Pool A5Landvetter IF 2003 SvartLerums IS Lila6 - 12018-03-25 17:05Lexby plan 3
Flickor 2008Pool A5BK Häcken Lerums IS Vit2 - 12018-03-25 17:05Lexby plan 4
Pojkar 2007Pool A4Partille IF 1Lerums IS 31 - 02018-03-25 18:00Lexby plan 1
Pojkar 2007Pool A4Kungsbacka IF 1Lerums IS 11 - 12018-03-25 18:00Lexby plan 2
Pojkar 2007Pool A4Hovås/Billdal IF RödEriksbergs IF 24 - 22018-03-25 18:00Lexby plan 3
Pojkar 2007Pool A4Qviding FIF 1Västra Frölunda IF 23 - 42018-03-25 18:00Lexby plan 4
Pojkar 2007Pool A4Hovås/Billdal IF VitKungsbacka IF 20 - 42018-03-25 18:30Lexby plan 1
Pojkar 2007Pool A4Lerums IS 2Partille IF 23 - 42018-03-25 18:30Lexby plan 2
Pojkar 2007Pool A4Kungsbacka IF 3Eriksbergs IF 12 - 32018-03-25 18:30Lexby plan 3
Pojkar 2007Pool A4Qviding FIF 2Västra Frölunda IF 12 - 12018-03-25 18:30Lexby plan 4
Pojkar 2007Pool A5Partille IF 1Lerums IS 1 - 2018-03-25 19:00Lexby plan 1
Pojkar 2007Pool A5Kungsbacka IF 1Lerums IS 3 - 2018-03-25 19:00Lexby plan 2
Pojkar 2007Pool A5Qviding FIF 1Eriksbergs IF 2 - 2018-03-25 19:00Lexby plan 3
Pojkar 2007Pool A5Hovås/Billdal IF RödVästra Frölunda IF 2 - 2018-03-25 19:00Lexby plan 4
Pojkar 2007Pool A5Hovås/Billdal IF VitPartille IF 2 - 2018-03-25 19:30Lexby plan 1
Pojkar 2007Pool A5Lerums IS 2Kungsbacka IF 2 - 2018-03-25 19:30Lexby plan 2
Pojkar 2007Pool A5Qviding FIF 2Eriksbergs IF 1 - 2018-03-25 19:30Lexby plan 3
Pojkar 2007Pool A5Kungsbacka IF 3Västra Frölunda IF 1 - 2018-03-25 19:30Lexby plan 4