Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Försommarcupen 2017

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Pojkar 2006Grupp A1Sävedalens IF 1Lørenskog IF 11 - 12017-05-20 09:30Plan 1
Pojkar 2006Grupp A1Partille IF 1Örgryte IS 11 - 32017-05-20 09:30Plan 2
Pojkar 2006Grupp B1Sävedalens IF 2Gunnilse IS 11 - 22017-05-20 09:30Plan 3
Pojkar 2006Grupp B1Partille IF 2Örgryte IS 21 - 12017-05-20 09:30Plan 4
Pojkar 2006Grupp C1Sävedalens IF 3Gunnilse IS 21 - 12017-05-20 10:00Plan 1
Pojkar 2006Grupp C1Lørenskog IF 2IFK Strömstad 1 - 52017-05-20 10:00Plan 2
Pojkar 2006Grupp A2Sävedalens IF 1Örgryte IS 10 - 22017-05-20 10:30Plan 1
Pojkar 2006Grupp A2Lørenskog IF 1Partille IF 10 - 62017-05-20 10:30Plan 2
Pojkar 2006Grupp B2Sävedalens IF 2Örgryte IS 22 - 32017-05-20 10:30Plan 3
Pojkar 2006Grupp B2Gunnilse IS 1Partille IF 22 - 32017-05-20 10:30Plan 4
Pojkar 2006Grupp C2Sävedalens IF 3IFK Strömstad 2 - 62017-05-20 11:00Plan 1
Pojkar 2006Grupp C2Gunnilse IS 2Lørenskog IF 24 - 02017-05-20 11:00Plan 2
Pojkar 2006Grupp A3Sävedalens IF 1Partille IF 12 - 22017-05-20 11:30Plan 1
Pojkar 2006Grupp A3Örgryte IS 1Lørenskog IF 19 - 02017-05-20 11:30Plan 2
Pojkar 2006Grupp B3Sävedalens IF 2Partille IF 20 - 62017-05-20 11:30Plan 3
Pojkar 2006Grupp B3Örgryte IS 2Gunnilse IS 12 - 22017-05-20 11:30Plan 4
Pojkar 2006Grupp C3Sävedalens IF 3Lørenskog IF 25 - 22017-05-20 12:00Plan 1
Pojkar 2006Grupp C3IFK Strömstad Gunnilse IS 21 - 32017-05-20 12:00Plan 2
Pojkar 2006Pool 14Sävedalens IF 1Gunnilse IS 13 - 52017-05-20 13:00Plan 1
Pojkar 2006Pool 14Partille IF 1Örgryte IS 21 - 32017-05-20 13:00Plan 2
Pojkar 2006Pool 14Lørenskog IF 1Sävedalens IF 20 - 42017-05-20 13:30Plan 1
Pojkar 2006Pool 14IFK Strömstad Örgryte IS 11 - 42017-05-20 13:30Plan 2
Pojkar 2006Pool 14Sävedalens IF 3Partille IF 21 - 62017-05-20 13:30Plan 3
Pojkar 2006Pool 15Gunnilse IS 2Sävedalens IF 16 - 12017-05-20 14:00Plan 1
Pojkar 2006Pool 15Lørenskog IF 2Gunnilse IS 10 - 72017-05-20 14:00Plan 2
Pojkar 2006Pool 16Partille IF 1Sävedalens IF 35 - 02017-05-20 14:30Plan 1
Pojkar 2006Pool 16Örgryte IS 2IFK Strömstad 3 - 32017-05-20 14:30Plan 2
Pojkar 2006Pool 16Örgryte IS 1Partille IF 23 - 42017-05-20 14:30Plan 3
Pojkar 2006Pool 16Lørenskog IF 1Gunnilse IS 20 - 102017-05-20 15:00Plan 1
Pojkar 2006Pool 16Sävedalens IF 2Lørenskog IF 21 - 22017-05-20 15:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2008Grupp A1Partille IF 1Öjersjö IF 13 - 22017-05-21 08:30Plan 5
Pojkar/Flickor 2008Grupp A1BK Häcken 1Partille IF 35 - 12017-05-21 08:30Plan 6
Pojkar/Flickor 2008Grupp A1Öjersjö IF 3BK Häcken 32 - 02017-05-21 08:30Plan 7
Pojkar/Flickor 2008Grupp B1Partille IF 2Öjersjö IF 23 - 12017-05-21 09:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2008Grupp B1BK Häcken 2Öjersjö IF 43 - 22017-05-21 09:00Plan 6
Pojkar 2007Grupp A1Partille IF 1Bergums IF 15 - 22017-05-21 09:30Plan 1
Pojkar/Flickor 2008Grupp A2Öjersjö IF 1BK Häcken 12 - 32017-05-21 09:30Plan 5
Pojkar/Flickor 2008Grupp A2Partille IF 3BK Häcken 34 - 32017-05-21 09:30Plan 6
Pojkar/Flickor 2008Grupp A2Öjersjö IF 3Partille IF 11 - 52017-05-21 09:30Plan 7
Pojkar 2007Grupp B1IK Zenith 2Partille IF 21 - 12017-05-21 10:00Plan 1
Pojkar 2007Grupp B1Bergums IF 2IK Zenith 12 - 42017-05-21 10:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2008Grupp B2Öjersjö IF 2BK Häcken 22 - 52017-05-21 10:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2008Grupp B2Öjersjö IF 4Partille IF 20 - 42017-05-21 10:00Plan 6
Pojkar 2007Grupp A2Bergums IF 1IK Zenith 21 - 42017-05-21 10:30Plan 1
Pojkar 2007Grupp A2IK Zenith 1Partille IF 11 - 32017-05-21 10:30Plan 2
Pojkar/Flickor 2008Grupp A3Partille IF 1BK Häcken 16 - 52017-05-21 10:30Plan 5
Pojkar/Flickor 2008Grupp A3Öjersjö IF 1BK Häcken 31 - 32017-05-21 10:30Plan 6
Pojkar/Flickor 2008Grupp A3Partille IF 3Öjersjö IF 33 - 12017-05-21 10:30Plan 7
Pojkar 2007Grupp B2Partille IF 2Bergums IF 2 - 2017-05-21 11:00Plan 1
Pojkar/Flickor 2008Grupp B3Partille IF 2BK Häcken 2 - 2017-05-21 11:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2008Grupp B3Öjersjö IF 2Öjersjö IF 4 - 2017-05-21 11:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1Partille IF 1Utbynäs SK 1 - 2017-05-21 11:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1IK Zenith 1Lunden ÖBK 13 - 12017-05-21 11:00Plan 8
Pojkar 2007Grupp A3Partille IF 1Partille IF 2 - 2017-05-21 11:30Plan 1
Pojkar 2007Grupp A3Bergums IF 1IK Zenith 1 - 2017-05-21 11:30Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp B1Partille IF 3IK Zenith 2 - 2017-05-21 11:30Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp B1Utbynäs SK 3Lunden ÖBK 2 - 2017-05-21 11:30Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp B1IK Zenith 4Utbynäs SK 4 - 2017-05-21 11:30Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1Partille IF 2Utbynäs SK 2 - 2017-05-21 11:30Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp A1IK Zenith 3Västra Frölunda IF - 2017-05-21 11:30Plan 9
Pojkar 2007Grupp B3IK Zenith 2Bergums IF 2 - 2017-05-21 12:00Plan 1
Pojkar/Flickor 2008Extramatcher4Öjersjö IF 1Öjersjö IF 3 - 2017-05-21 12:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2008Extramatcher4BK Häcken 1Partille IF 2 - 2017-05-21 12:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2008Extramatcher4Partille IF 3BK Häcken 2 - 2017-05-21 12:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2Partille IF 1IK Zenith 1 - 2017-05-21 12:00Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2Utbynäs SK 1Lunden ÖBK 1 - 2017-05-21 12:00Plan 9
Pojkar/Flickor 2008Extramatcher4Partille IF 1Öjersjö IF 2 - 2017-05-21 12:30Plan 5
Pojkar/Flickor 2008Extramatcher4BK Häcken 3Öjersjö IF 4 - 2017-05-21 12:30Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2Partille IF 2IK Zenith 3 - 2017-05-21 12:30Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A2Utbynäs SK 2Västra Frölunda IF - 2017-05-21 12:30Plan 8
Pojkar/Flickor 2009Grupp B2Partille IF 3Lunden ÖBK 2 - 2017-05-21 13:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp B2IK Zenith 2Utbynäs SK 4 - 2017-05-21 13:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp B2Utbynäs SK 3IK Zenith 4 - 2017-05-21 13:00Plan 7
Pojkar 2007Pool 24Bergums IF 1Partille IF 2 - 2017-05-21 13:30Plan 1
Pojkar 2007Pool 24IK Zenith 2Partille IF 1 - 2017-05-21 13:30Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3Partille IF 1Utbynäs SK 2 - 2017-05-21 13:30Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3Utbynäs SK 1Partille IF 2 - 2017-05-21 13:30Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3IK Zenith 1Västra Frölunda IF - 2017-05-21 13:30Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A3Lunden ÖBK 1IK Zenith 3 - 2017-05-21 13:30Plan 8
Pojkar 2007Pool 14Bergums IF 2IK Zenith 1 - 2017-05-21 14:00Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp B3Partille IF 3Utbynäs SK 4 - 2017-05-21 14:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp B3IK Zenith 2Utbynäs SK 3 - 2017-05-21 14:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp B3Lunden ÖBK 2IK Zenith 4 - 2017-05-21 14:00Plan 7
Pojkar 2007Pool 25Bergums IF 1IK Zenith 2 - 2017-05-21 14:30Plan 1
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4Partille IF 1Västra Frölunda IF - 2017-05-21 14:30Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4Utbynäs SK 1IK Zenith 1 - 2017-05-21 14:30Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4Lunden ÖBK 1Partille IF 2 - 2017-05-21 14:30Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp A4Utbynäs SK 2IK Zenith 3 - 2017-05-21 14:30Plan 8
Pojkar 2007Pool 15Partille IF 2IK Zenith 1 - 2017-05-21 15:00Plan 1
Pojkar 2007Pool 15Partille IF 1Bergums IF 2 - 2017-05-21 15:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp B4Partille IF 3IK Zenith 4 - 2017-05-21 15:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp B4Utbynäs SK 3Utbynäs SK 4 - 2017-05-21 15:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp B4Lunden ÖBK 2IK Zenith 2 - 2017-05-21 15:00Plan 7