Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Försommarcupen 2016

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Pojkar 2005Grupp 1Omg 1Partille IF Årvoll IL 10 - 42016-05-28 09.00Plan 1
Pojkar 2005Grupp 1Omg 1Landvetter IS GulUtbynäs SK 12 - 02016-05-28 09.00Plan 2
Pojkar 2005Grupp 2Omg 1Sävedalens IF 1BK Bifrost 0 - 12016-05-28 09:00Plan 3
Pojkar 2005Grupp 2Omg 1Årvoll IL 2Landvetter IS Vit2 - 22016-05-28 09:00Plan 4
Pojkar 2005Grupp 3Omg 1Landvetter IS GrönUtbynäs SK 22 - 02016-05-28 09:30Plan 1
Pojkar 2005Grupp 3Omg 1Öjersjö IF Årvoll IL 31 - 42016-05-28 09:30Plan 2
Pojkar 2005Grupp 4Omg 1Årvoll IL 4Sävedalens IF 21 - 32016-05-28 09:30Plan 3
Pojkar 2005Grupp 4Omg 1IK Zenith Bergsjö IF 1 - 52016-05-28 09:30Plan 4
Pojkar 2005Grupp 1Omg 2Årvoll IL 1Utbynäs SK 12 - 02016-05-28 10.00Plan 1
Pojkar 2005Grupp 1Omg 2Partille IF Landvetter IS Gul0 - 32016-05-28 10.00Plan 2
Pojkar 2005Grupp 2Omg 2BK Bifrost Landvetter IS Vit1 - 22016-05-28 10:00Plan 3
Pojkar 2005Grupp 2Omg 2Sävedalens IF 1Årvoll IL 21 - 02016-05-28 10:00Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp AOmg 1Partille IF 1IK Zenith 1 - 2016-05-28 10:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp AOmg 1Partille IF 2Lekstorps IF 1 - 2016-05-28 10:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp AOmg 1Utbynäs SK GulLekstorps IF 2 - 2016-05-28 10:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2009Grupp BOmg 1IK Zenith 2Utbynäs SK Röd - 2016-05-28 10:20Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp BOmg 1Partille IF 3Lekstorps IF 3 - 2016-05-28 10:20Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp BOmg 1Utbynäs SK BlåIK Zenith 3 - 2016-05-28 10:20Plan 7
Pojkar 2005Grupp 3Omg 2Utbynäs SK 2Årvoll IL 31 - 32016-05-28 10:30Plan 1
Pojkar 2005Grupp 3Omg 2Landvetter IS GrönÖjersjö IF 2 - 22016-05-28 10:30Plan 2
Pojkar 2005Grupp 4Omg 2Sävedalens IF 2Bergsjö IF 2 - 02016-05-28 10:30Plan 3
Pojkar 2005Grupp 4Omg 2Årvoll IL 4IK Zenith 2 - 32016-05-28 10:30Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp AOmg 2IK Zenith 1Partille IF 2 - 2016-05-28 10:40Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp AOmg 2Lekstorps IF 1Utbynäs SK Gul - 2016-05-28 10:40Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp AOmg 2Lekstorps IF 2Partille IF 1 - 2016-05-28 10:40Plan 7
Pojkar 2005Grupp 1Omg 3Partille IF Utbynäs SK 12 - 32016-05-28 11.00Plan 3
Pojkar 2005Grupp 1Omg 3Årvoll IL 1Landvetter IS Gul1 - 22016-05-28 11.00Plan 4
Pojkar 2005Grupp 2Omg 3Sävedalens IF 1Landvetter IS Vit1 - 02016-05-28 11:00Plan 1
Pojkar 2005Grupp 2Omg 3BK Bifrost Årvoll IL 20 - 32016-05-28 11:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2009Grupp BOmg 2Utbynäs SK RödPartille IF 3 - 2016-05-28 11:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp BOmg 2Lekstorps IF 3Utbynäs SK Blå - 2016-05-28 11:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp BOmg 2IK Zenith 3IK Zenith 2 - 2016-05-28 11:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 1Öjersjö IF 1Bergums IF 1 - 2016-05-28 11:00Plan 8
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 1Partille IF 1Sävedalens IF 1 - 2016-05-28 11:00Plan 9
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 1Partille IF 2Sävedalens IF 2 - 2016-05-28 11:20Plan 5
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 1Öjersjö IF 2Jonsereds IF 1 - 2016-05-28 11:20Plan 6
Pojkar/Flickor 2008Grupp BOmg 1Partille IF 3Öjersjö IF 3 - 2016-05-28 11:20Plan 7
Pojkar/Flickor 2008Grupp BOmg 1Jonsereds IF 2Bergums IF 2 - 2016-05-28 11:20Plan 8
Pojkar/Flickor 2008Grupp BOmg 1Sävedalens IF 3Öjersjö IF 4 - 2016-05-28 11:20Plan 9
Pojkar 2005Grupp 4Omg 3Årvoll IL 4Bergsjö IF 0 - 62016-05-28 11:30Plan 1
Pojkar 2005Grupp 4Omg 3Sävedalens IF 2IK Zenith 6 - 02016-05-28 11:30Plan 2
Pojkar 2005Grupp 3Omg 3Landvetter IS GrönÅrvoll IL 32 - 12016-05-28 11:30Plan 3
Pojkar 2005Grupp 3Omg 3Utbynäs SK 2Öjersjö IF 0 - 22016-05-28 11:30Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp AOmg 3Partille IF 1Partille IF 2 - 2016-05-28 11:40Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp AOmg 3IK Zenith 1Utbynäs SK Gul - 2016-05-28 11:40Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp AOmg 3Lekstorps IF 1Lekstorps IF 2 - 2016-05-28 11:40Plan 7
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 2Öjersjö IF 1Partille IF 1 - 2016-05-28 11:40Plan 8
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 2Bergums IF 1Sävedalens IF 1 - 2016-05-28 11:40Plan 9
Pojkar/Flickor 2009Grupp BOmg 3IK Zenith 2Partille IF 3 - 2016-05-28 12:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp BOmg 3Utbynäs SK RödUtbynäs SK Blå - 2016-05-28 12:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp BOmg 3Lekstorps IF 3IK Zenith 3 - 2016-05-28 12:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 2Partille IF 2Öjersjö IF 2 - 2016-05-28 12:00Plan 8
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 2Sävedalens IF 2Jonsereds IF 1 - 2016-05-28 12:00Plan 9
Pojkar/Flickor 2008Grupp BOmg 2Öjersjö IF 3Jonsereds IF 2 - 2016-05-28 12:20Plan 7
Pojkar/Flickor 2008Grupp BOmg 2Bergums IF 2Sävedalens IF 3 - 2016-05-28 12:20Plan 8
Pojkar/Flickor 2008Grupp BOmg 2Öjersjö IF 4Partille IF 3 - 2016-05-28 12:20Plan 9
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 3Öjersjö IF 1Sävedalens IF 1 - 2016-05-28 12:40Plan 5
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 3Bergums IF 1Partille IF 1 - 2016-05-28 12:40Plan 6
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 3Partille IF 2Jonsereds IF 1 - 2016-05-28 12:40Plan 8
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 3Sävedalens IF 2Öjersjö IF 2 - 2016-05-28 12:40Plan 9
Pojkar 2005A-slutspelA-Kvartsfinal 1Landvetter IS GulÅrvoll IL 29 - 82016-05-28 12:45Plan 1
Pojkar 2005A-slutspelA-Kvartsfinal 2Sävedalens IF 1Årvoll IL 12 - 12016-05-28 12:45Plan 2
Pojkar 2005B-slutspelB-Kvartsfinal 1Utbynäs SK 1BK Bifrost 0 - 12016-05-28 12:45Plan 3
Pojkar 2005B-slutspelB-Kvartsfinal 2Landvetter IS VitPartille IF 6 - 12016-05-28 12:45Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp AOmg 4Partille IF 1Lekstorps IF 1 - 2016-05-28 13:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp AOmg 4IK Zenith 1Lekstorps IF 2 - 2016-05-28 13:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp AOmg 4Partille IF 2Utbynäs SK Gul - 2016-05-28 13:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2008Grupp BOmg 3Partille IF 3Jonsereds IF 2 - 2016-05-28 13:00Plan 9
Pojkar 2005A-slutspelA-Kvartsfinal 3Landvetter IS GrönBergsjö IF 0 - 22016-05-28 13:15Plan 1
Pojkar 2005A-slutspelA-Kvartsfinal 4Sävedalens IF 2Årvoll IL 35 - 02016-05-28 13:15Plan 2
Pojkar 2005B-slutspelB-Kvartsfinal 3Öjersjö IF Årvoll IL 44 - 22016-05-28 13:15Plan 3
Pojkar 2005B-slutspelB-Kvartsfinal 4IK Zenith Utbynäs SK 24 - 32016-05-28 13:15Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp BOmg 4IK Zenith 2Lekstorps IF 3 - 2016-05-28 13:20Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp BOmg 4Utbynäs SK RödIK Zenith 3 - 2016-05-28 13:20Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp BOmg 4Partille IF 3Utbynäs SK Blå - 2016-05-28 13:20Plan 7
Pojkar/Flickor 2008Grupp BOmg 3Öjersjö IF 3Sävedalens IF 3 - 2016-05-28 13:20Plan 8
Pojkar/Flickor 2008Grupp BOmg 3Bergums IF 2Öjersjö IF 4 - 2016-05-28 13:20Plan 9
Pojkar/Flickor 2009Grupp AOmg 5Partille IF 1Utbynäs SK Gul - 2016-05-28 13:40Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp AOmg 5Partille IF 2Lekstorps IF 2 - 2016-05-28 13:40Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp AOmg 5IK Zenith 1Lekstorps IF 1 - 2016-05-28 13:40Plan 7
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 4Öjersjö IF 1Partille IF 2 - 2016-05-28 13:40Plan 8
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 4Bergums IF 1Sävedalens IF 2 - 2016-05-28 13:40Plan 9
Pojkar 2005A-slutspelA-Placeringsmatch 1Årvoll IL 2Årvoll IL 11 - 02016-05-28 13:45Plan 3
Pojkar 2005B-slutspelB-Placeringsmatch 1Utbynäs SK 1Partille IF 3 - 12016-05-28 13:45Plan 4
Pojkar/Flickor 2009Grupp BOmg 5IK Zenith 2Utbynäs SK Blå - 2016-05-28 14:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2009Grupp BOmg 5Partille IF 3IK Zenith 3 - 2016-05-28 14:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2009Grupp BOmg 5Utbynäs SK RödLekstorps IF 3 - 2016-05-28 14:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 4Partille IF 1Öjersjö IF 2 - 2016-05-28 14:00Plan 8
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 4Sävedalens IF 1Jonsereds IF 1 - 2016-05-28 14:00Plan 9
Pojkar 2005B-slutspelB-Semifinal 1BK Bifrost IK Zenith 1 - 22016-05-28 14:15Plan 1
Pojkar 2005B-slutspelB-Semifinal 2Landvetter IS VitÖjersjö IF 1 - 62016-05-28 14:15Plan 2
Pojkar 2005A-slutspelA-Placeringsmatch 1Årvoll IL 3Landvetter IS Grön2 - 42016-05-28 14:15Plan 3
Pojkar 2005B-slutspelB-Placeringsmatch 2Utbynäs SK 2Årvoll IL 41 - 52016-05-28 14:15Plan 4
Pojkar/Flickor 2008Grupp BOmg 4Partille IF 3Bergums IF 2 - 2016-05-28 14:20Plan 5
Pojkar/Flickor 2008Grupp BOmg 4Öjersjö IF 3Öjersjö IF 4 - 2016-05-28 14:20Plan 6
Pojkar/Flickor 2008Grupp BOmg 4Jonsereds IF 2Sävedalens IF 3 - 2016-05-28 14:20Plan 7
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 5Öjersjö IF 1Sävedalens IF 2 - 2016-05-28 14:40Plan 5
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 5Bergums IF 1Öjersjö IF 2 - 2016-05-28 14:40Plan 6
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 5Partille IF 1Jonsereds IF 1 - 2016-05-28 14:40Plan 7
Pojkar/Flickor 2008Grupp AOmg 5Sävedalens IF 1Partille IF 2 - 2016-05-28 14:40Plan 8
Pojkar 2005A-slutspelA-Semifinal 1Landvetter IS GulSävedalens IF 23 - 12016-05-28 14:45Plan 1
Pojkar 2005A-slutspelA-Semifinal 2Sävedalens IF 1Bergsjö IF 0 - 32016-05-28 14:45Plan 2
Pojkar/Flickor 2008Grupp BOmg 5Partille IF 3Sävedalens IF 3 - 2016-05-28 15:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2008Grupp BOmg 5Jonsereds IF 2Öjersjö IF 4 - 2016-05-28 15:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2008Grupp BOmg 5Öjersjö IF 3Bergums IF 2 - 2016-05-28 15:00Plan 7
Pojkar 2005B-slutspelB-FinalIK Zenith Öjersjö IF 1 - 32016-05-28 15:15Plan 1
Pojkar 2005A-slutspelA-FinalLandvetter IS GulBergsjö IF 0 - 72016-05-28 15:45Plan 1
Pojkar 2006Grupp 1Omg 1Partille IF 1IF Warta 0 - 62016-05-29 09:00Plan 1
Pojkar 2006Grupp 1Omg 1Bergums IF 1Bergsjö IF 23 - 02016-05-29 09:00Plan 2
Pojkar 2006Grupp 2Omg 1Bergums IF 2Bergsjö IF 10 - 42016-05-29 09:30Plan 1
Pojkar 2006Grupp 2Omg 1Partille IF 2Partille IF 34 - 22016-05-29 09:30Plan 2
Pojkar 2006Grupp 1Omg 2IF Warta Bergsjö IF 24 - 22016-05-29 10:00Plan 1
Pojkar 2006Grupp 1Omg 2Partille IF 1Bergums IF 11 - 12016-05-29 10:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 1Partille IF 1Sävedalens IF Röd3 - 02016-05-29 10:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 1Utbynäs SK GulHovås/Billdal IF 13 - 62016-05-29 10:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 1Holmalunds IF RealÖjersjö IF 11 - 12016-05-29 10:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 1Partille IF 2Sävedalens IF Grön3 - 22016-05-29 10:00Plan 8
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 1Sävedalens IF SvartÖjersjö IF 23 - 32016-05-29 10:20Plan 5
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 1Hovås/Billdal IF 2Partille IF 32 - 32016-05-29 10:20Plan 6
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 1Lunden ÖBK 1Holmalunds IF Barca1 - 22016-05-29 10:20Plan 7
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 1Sävedalens IF GulUtbynäs SK Vit4 - 32016-05-29 10:20Plan 8
Pojkar 2006Grupp 2Omg 2Bergsjö IF 1Partille IF 36 - 02016-05-29 10:30Plan 1
Pojkar 2006Grupp 2Omg 2Bergums IF 2Partille IF 20 - 32016-05-29 10:30Plan 2
Pojkar/Flickor 2007Grupp COmg 1Utbynäs SK BlåLunden ÖBK 22 - 02016-05-29 10:40Plan 5
Pojkar/Flickor 2007Grupp COmg 1Sävedalens IF BlåHovås/Billdal IF 33 - 12016-05-29 10:40Plan 6
Pojkar/Flickor 2007Grupp COmg 1Partille IF 4Öjersjö IF 31 - 12016-05-29 10:40Plan 7
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 2Partille IF 1Utbynäs SK Gul2 - 02016-05-29 10:40Plan 8
Pojkar 2006Grupp 1Omg 3IF Warta Bergums IF 14 - 22016-05-29 11:00Plan 1
Pojkar 2006Grupp 1Omg 3Partille IF 1Bergsjö IF 24 - 12016-05-29 11:00Plan 2
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 2Sävedalens IF RödHovås/Billdal IF 11 - 12016-05-29 11:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 2Holmalunds IF RealPartille IF 22 - 02016-05-29 11:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 2Öjersjö IF 1Sävedalens IF Grön2 - 22016-05-29 11:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 2Sävedalens IF SvartHovås/Billdal IF 24 - 12016-05-29 11:00Plan 8
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 2Öjersjö IF 2Partille IF 31 - 52016-05-29 11:20Plan 5
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 2Lunden ÖBK 1Sävedalens IF Gul2 - 22016-05-29 11:20Plan 6
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 2Holmalunds IF BarcaUtbynäs SK Vit2 - 12016-05-29 11:20Plan 7
Pojkar/Flickor 2007Grupp COmg 2Lunden ÖBK 2Sävedalens IF Blå0 - 92016-05-29 11:20Plan 8
Pojkar 2006Grupp 2Omg 3Bergsjö IF 1Partille IF 23 - 12016-05-29 11:30Plan 1
Pojkar 2006Grupp 2Omg 3Bergums IF 2Partille IF 30 - 32016-05-29 11:30Plan 2
Pojkar/Flickor 2007Grupp COmg 2Hovås/Billdal IF 3Partille IF 44 - 12016-05-29 11:40Plan 5
Pojkar/Flickor 2007Grupp COmg 2Öjersjö IF 3Utbynäs SK Blå0 - 42016-05-29 11:40Plan 6
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 3Partille IF 1Hovås/Billdal IF 19 - 32016-05-29 11:40Plan 7
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 3Sävedalens IF RödUtbynäs SK Gul3 - 22016-05-29 11:40Plan 8
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 3Holmalunds IF RealSävedalens IF Grön2 - 12016-05-29 12:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 3Öjersjö IF 1Partille IF 22 - 52016-05-29 12:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 3Sävedalens IF SvartPartille IF 33 - 42016-05-29 12:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 3Öjersjö IF 2Hovås/Billdal IF 23 - 12016-05-29 12:00Plan 8
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 3Lunden ÖBK 1Utbynäs SK Vit2 - 12016-05-29 12:20Plan 5
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 3Holmalunds IF BarcaSävedalens IF Gul1 - 32016-05-29 12:20Plan 6
Pojkar/Flickor 2007Grupp COmg 3Utbynäs SK BlåSävedalens IF Blå2 - 32016-05-29 12:20Plan 7
Pojkar/Flickor 2007Grupp COmg 3Hovås/Billdal IF 3Öjersjö IF 32 - 12016-05-29 12:20Plan 8
Pojkar/Flickor 2007Grupp COmg 3Lunden ÖBK 2Partille IF 43 - 52016-05-29 12:40Plan 5
Pojkar 2006A-slutspelA-Kvartsfinal 1IF Warta Bergums IF 24 - 12016-05-29 12:45Plan 1
Pojkar 2006A-slutspelA-Kvartsfinal 2Bergums IF 1Partille IF 32 - 32016-05-29 12:45Plan 2
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 4Partille IF 1Holmalunds IF Real2 - 32016-05-29 13:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 4Sävedalens IF RödÖjersjö IF 14 - 32016-05-29 13:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 4Utbynäs SK GulPartille IF 21 - 02016-05-29 13:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 4Hovås/Billdal IF 1Sävedalens IF Grön2 - 02016-05-29 13:00Plan 8
Pojkar 2006A-slutspelA-Kvartsfinal 3Bergsjö IF 1Bergsjö IF 23 - 12016-05-29 13:15Plan 1
Pojkar 2006A-slutspelA-Kvartsfinal 4Partille IF 2Partille IF 15 - 42016-05-29 13:15Plan 2
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 4Sävedalens IF SvartLunden ÖBK 12 - 02016-05-29 13:20Plan 5
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 4Öjersjö IF 2Holmalunds IF Barca1 - 62016-05-29 13:20Plan 6
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 4Hovås/Billdal IF 2Sävedalens IF Gul1 - 22016-05-29 13:20Plan 7
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 4Partille IF 3Utbynäs SK Vit2 - 32016-05-29 13:20Plan 8
Pojkar/Flickor 2007Grupp COmg 4Utbynäs SK BlåHovås/Billdal IF 31 - 12016-05-29 13:40Plan 6
Pojkar/Flickor 2007Grupp COmg 4Lunden ÖBK 2Öjersjö IF 33 - 02016-05-29 13:40Plan 7
Pojkar/Flickor 2007Grupp COmg 4Sävedalens IF BlåPartille IF 44 - 12016-05-29 13:40Plan 8
Pojkar 2006A-slutspelA-Semifinal 1IF Warta Partille IF 32 - 12016-05-29 13:45Plan 1
Pojkar 2006A-slutspelA-Placeringsmatch 1Bergums IF 2Bergums IF 14 - 32016-05-29 13:45Plan 2
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 5Partille IF 1Öjersjö IF 16 - 12016-05-29 14:00Plan 5
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 5Sävedalens IF RödPartille IF 23 - 42016-05-29 14:00Plan 6
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 5Utbynäs SK GulSävedalens IF Grön3 - 12016-05-29 14:00Plan 7
Pojkar/Flickor 2007Grupp AOmg 5Hovås/Billdal IF 1Holmalunds IF Real1 - 42016-05-29 14:00Plan 8
Pojkar 2006A-slutspelA-Semifinal 2Bergsjö IF 1Partille IF 25 - 22016-05-29 14:15Plan 1
Pojkar 2006A-slutspelA-Placeringsmatch 2Bergsjö IF 2Partille IF 10 - 22016-05-29 14:15Plan 2
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 5Sävedalens IF SvartHolmalunds IF Barca2 - 32016-05-29 14:20Plan 5
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 5Öjersjö IF 2Sävedalens IF Gul1 - 72016-05-29 14:20Plan 6
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 5Hovås/Billdal IF 2Utbynäs SK Vit2 - 32016-05-29 14:20Plan 7
Pojkar/Flickor 2007Grupp BOmg 5Partille IF 3Lunden ÖBK 15 - 12016-05-29 14:20Plan 8
Pojkar/Flickor 2007Grupp COmg 5Utbynäs SK BlåPartille IF 44 - 12016-05-29 14:40Plan 5
Pojkar/Flickor 2007Grupp COmg 5Sävedalens IF BlåÖjersjö IF 33 - 02016-05-29 14:40Plan 6
Pojkar/Flickor 2007Grupp COmg 5Lunden ÖBK 2Hovås/Billdal IF 32 - 82016-05-29 14:40Plan 7
Pojkar 2006A-slutspelA-FinalIF Warta Bergsjö IF 13 - 42016-05-29 15:00Plan 1