Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Träningsmatchturnering 2019

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Flickor 2008Grupp A1Sävedalens IF IK Zenith Vit2 - 12019-04-06 08:00Lexby plan 1
Flickor 2008Grupp A1IFK Fjärås IF Väster 2 - 22019-04-06 08:00Lexby plan 2
Flickor 2008Grupp B1Lerums IS VitHjuviks AIK 2 - 12019-04-06 08:00Lexby plan 3
Flickor 2008Grupp B1Landvetter IF 2003 Frillesås FF 2 - 02019-04-06 08:00Lexby plan 4
Flickor 2008Grupp C1Lerums IS LilaIF Mölndal Fotboll 9 - 02019-04-06 08:35Lexby plan 1
Flickor 2008Grupp C1IK Zenith GrönTöreboda IK 1 - 42019-04-06 08:35Lexby plan 2
Flickor 2008Grupp D1Backatorp IF Kullavik IF 1 - 102019-04-06 08:35Lexby plan 3
Flickor 2008Grupp D1Solängens BK Kode IF 5 - 02019-04-06 08:35Lexby plan 4
Flickor 2008Grupp A2Sävedalens IF IFK Fjärås 4 - 12019-04-06 09:10Lexby plan 1
Flickor 2008Grupp A2IK Zenith VitIF Väster 3 - 12019-04-06 09:10Lexby plan 2
Flickor 2008Grupp B2Hjuviks AIK Frillesås FF 0 - 42019-04-06 09:10Lexby plan 3
Flickor 2008Grupp B2Lerums IS VitLandvetter IF 2003 2 - 12019-04-06 09:10Lexby plan 4
Flickor 2008Grupp C2Lerums IS LilaIK Zenith Grön7 - 12019-04-06 09:45Lexby plan 1
Flickor 2008Grupp C2IF Mölndal Fotboll Töreboda IK 1 - 52019-04-06 09:45Lexby plan 2
Flickor 2008Grupp D2Backatorp IF Solängens BK 1 - 52019-04-06 09:45Lexby plan 3
Flickor 2008Grupp D2Kullavik IF Kode IF 7 - 02019-04-06 09:45Lexby plan 4
Flickor 2008Grupp A3IK Zenith VitIFK Fjärås 1 - 32019-04-06 10:30Lexby plan 1
Flickor 2008Grupp A3IF Väster Sävedalens IF 1 - 52019-04-06 10:30Lexby plan 2
Flickor 2008Grupp B3Frillesås FF Lerums IS Vit3 - 32019-04-06 10:30Lexby plan 3
Flickor 2008Grupp B3Landvetter IF 2003 Hjuviks AIK 3 - 22019-04-06 10:30Lexby plan 4
Flickor 2008Grupp C3Töreboda IK Lerums IS Lila3 - 32019-04-06 11:05Lexby plan 1
Flickor 2008Grupp C3IK Zenith GrönIF Mölndal Fotboll 5 - 02019-04-06 11:05Lexby plan 2
Flickor 2008Grupp D3Solängens BK Kullavik IF 3 - 42019-04-06 11:05Lexby plan 3
Flickor 2008Grupp D3Kode IF Backatorp IF 3 - 32019-04-06 11:05Lexby plan 4
Flickor 2008Pool A+B4Sävedalens IF Lerums IS Vit0 - 02019-04-06 12:20Lexby plan 1
Flickor 2008Pool A+B4IFK Fjärås Landvetter IF 2003 2 - 72019-04-06 12:20Lexby plan 2
Flickor 2008Pool A+B4IK Zenith VitFrillesås FF 6 - 32019-04-06 12:20Lexby plan 3
Flickor 2008Pool A+B4IF Väster Hjuviks AIK 1 - 12019-04-06 12:20Lexby plan 4
Flickor 2008Pool C+D4Lerums IS LilaKullavik IF 1 - 32019-04-06 12:55Lexby plan 1
Flickor 2008Pool C+D4Töreboda IK Solängens BK 3 - 12019-04-06 12:55Lexby plan 2
Flickor 2008Pool C+D4IK Zenith GrönKode IF 2 - 22019-04-06 12:55Lexby plan 3
Flickor 2008Pool C+D4IF Mölndal Fotboll Backatorp IF 0 - 12019-04-06 12:55Lexby plan 4
Pojkar 2007Grupp C1Eriksbergs IF 1Lerums IS 20 - 42019-04-06 13:30Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp C1Qviding FIF 2Kållereds SK 25 - 02019-04-06 13:30Jonsered plan 2
Pojkar 2007Grupp A1IFK Strömstad Qviding FIF 12 - 12019-04-06 13:45Lexby plan 1
Pojkar 2007Grupp A1Hovås/Billdal IF RödBackatorp IF Röd3 - 22019-04-06 13:45Lexby plan 2
Pojkar 2007Grupp A1Partille IF 1Kållereds SK 18 - 32019-04-06 13:45Lexby plan 3
Pojkar 2007Grupp D1Partille IF 2Eriksbergs IF 28 - 02019-04-06 14:05Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp D1Utbynäs SK BlåLekstorps IF 7 - 02019-04-06 14:05Jonsered plan 2
Pojkar 2007Grupp B1Backatorp IF SvartUtbynäs SK Gul0 - 32019-04-06 14:20Lexby plan 1
Pojkar 2007Grupp B1Lerums IS 1Hovås/Billdal IF Vit2 - 12019-04-06 14:20Lexby plan 3
Pojkar 2007Grupp C2Eriksbergs IF 1Qviding FIF 20 - 72019-04-06 14:40Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp C2Kållereds SK 2Lerums IS 20 - 42019-04-06 14:40Jonsered plan 2
Pojkar 2007Grupp A2Hovås/Billdal IF RödKållereds SK 16 - 32019-04-06 14:55Lexby plan 1
Pojkar 2007Grupp A2Qviding FIF 1Partille IF 11 - 62019-04-06 14:55Lexby plan 2
Pojkar 2007Grupp A2Backatorp IF RödIFK Strömstad 4 - 12019-04-06 14:55Lexby plan 3
Pojkar 2007Grupp D2Partille IF 2Utbynäs SK Blå8 - 02019-04-06 15:15Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp D2Eriksbergs IF 2Lekstorps IF 4 - 12019-04-06 15:15Jonsered plan 2
Pojkar 2007Grupp B2Backatorp IF SvartLerums IS 10 - 12019-04-06 15:30Lexby plan 1
Pojkar 2007Grupp B2Utbynäs SK GulHovås/Billdal IF Vit5 - 22019-04-06 15:30Lexby plan 3
Pojkar 2007Grupp C3Lerums IS 2Qviding FIF 24 - 32019-04-06 15:50Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp C3Kållereds SK 2Eriksbergs IF 15 - 02019-04-06 15:50Jonsered plan 2
Pojkar 2007Grupp A3Partille IF 1IFK Strömstad 4 - 22019-04-06 16:05Lexby plan 1
Pojkar 2007Grupp A3Backatorp IF RödKållereds SK 14 - 12019-04-06 16:05Lexby plan 2
Pojkar 2007Grupp A3Hovås/Billdal IF RödQviding FIF 12 - 22019-04-06 16:05Lexby plan 3
Pojkar 2007Grupp D3Lekstorps IF Partille IF 20 - 162019-04-06 16:25Jonsered plan 1
Pojkar 2007Grupp D3Eriksbergs IF 2Utbynäs SK Blå4 - 62019-04-06 16:25Jonsered plan 2
Pojkar 2007Grupp B3Lerums IS 1Utbynäs SK Gul0 - 32019-04-06 16:40Lexby plan 1
Pojkar 2007Grupp B3Hovås/Billdal IF VitBackatorp IF Svart1 - 22019-04-06 16:40Lexby plan 3
Pojkar 2007Pool A4Backatorp IF RödQviding FIF 23 - 12019-04-06 17:55Lexby plan 1
Pojkar 2007Pool A4IFK Strömstad Kållereds SK 25 - 12019-04-06 17:55Lexby plan 2
Pojkar 2007Pool A4Kållereds SK 1Eriksbergs IF 15 - 22019-04-06 17:55Lexby plan 3
Pojkar 2007Pool A4Partille IF 1Lerums IS 22 - 32019-04-06 18:30Lexby plan 1
Pojkar 2007Pool A4Qviding FIF 1Eriksbergs IF 25 - 32019-04-06 18:30Lexby plan 2
Pojkar 2007Pool A4Hovås/Billdal IF RödLerums IS 13 - 12019-04-06 18:30Lexby plan 3
Pojkar 2007Pool A4Partille IF 1Hovås/Billdal IF Vit5 - 22019-04-06 19:05Lexby plan 1
Pojkar 2007Pool A4Partille IF 2Utbynäs SK Gul2 - 12019-04-06 19:05Lexby plan 2
Pojkar 2007Pool A4Utbynäs SK BlåBackatorp IF Svart2 - 52019-04-06 19:05Lexby plan 3
Pojkar 2009Grupp A1Partille IF 1IK Zenith 113 - 12019-04-07 08:00Lexby plan 1
Pojkar 2009Grupp A1Västra Frölunda IF BK Häcken Gul3 - 22019-04-07 08:00Lexby plan 2
Pojkar 2009Grupp B1Fässberg IF AjaxÖrgryte IS 14 - 52019-04-07 08:00Lexby plan 3
Pojkar 2009Grupp B1IK Zenith 2GAIS 2 - 112019-04-07 08:00Lexby plan 4
Pojkar 2009Grupp E1Partille IF 2Fässberg IF Borussia Dortmund3 - 12019-04-07 08:30Jonsered plan 1
Pojkar 2009Grupp E1Hjuviks AIK VitBackatorp IF 22 - 12019-04-07 08:30Jonsered plan 2
Pojkar 2009Grupp C1Ytterby IS RödBK Häcken Svart4 - 32019-04-07 08:35Lexby plan 1
Pojkar 2009Grupp C1Assyriska BK Fässberg IF Atletico de Madrid2 - 12019-04-07 08:35Lexby plan 2
Pojkar 2009Grupp D1Örgryte IS 2Backatorp IF 14 - 22019-04-07 08:35Lexby plan 3
Pojkar 2009Grupp D1Hjuviks AIK BlåIK Zenith 30 - 82019-04-07 08:35Lexby plan 4
Pojkar 2009Grupp F1Ytterby IS VitIK Zenith 49 - 02019-04-07 09:05Jonsered plan 1
Pojkar 2009Grupp F1BK Häcken VitSärö IK 5 - 12019-04-07 09:05Jonsered plan 2
Pojkar 2009Grupp A2Partille IF 1Västra Frölunda IF 3 - 02019-04-07 09:10Lexby plan 1
Pojkar 2009Grupp A2IK Zenith 1BK Häcken Gul6 - 32019-04-07 09:10Lexby plan 2
Pojkar 2009Grupp B2Fässberg IF AjaxIK Zenith 23 - 32019-04-07 09:10Lexby plan 3
Pojkar 2009Grupp B2Örgryte IS 1GAIS 2 - 62019-04-07 09:10Lexby plan 4
Pojkar 2009Grupp E2Partille IF 2Hjuviks AIK Vit4 - 12019-04-07 09:40Jonsered plan 1
Pojkar 2009Grupp E2Fässberg IF Borussia DortmundBackatorp IF 25 - 32019-04-07 09:40Jonsered plan 2
Pojkar 2009Grupp C2Ytterby IS RödAssyriska BK 0 - 22019-04-07 09:45Lexby plan 1
Pojkar 2009Grupp C2BK Häcken SvartFässberg IF Atletico de Madrid1 - 32019-04-07 09:45Lexby plan 2
Pojkar 2009Grupp D2Örgryte IS 2Hjuviks AIK Blå5 - 22019-04-07 09:45Lexby plan 3
Pojkar 2009Grupp D2Backatorp IF 1IK Zenith 35 - 32019-04-07 09:45Lexby plan 4
Pojkar 2009Grupp F2Ytterby IS VitBK Häcken Vit3 - 02019-04-07 10:15Jonsered plan 1
Pojkar 2009Grupp F2IK Zenith 4Särö IK 1 - 12019-04-07 10:15Jonsered plan 2
Pojkar 2009Grupp A3Västra Frölunda IF IK Zenith 110 - 12019-04-07 10:25Lexby plan 1
Pojkar 2009Grupp A3BK Häcken GulPartille IF 15 - 52019-04-07 10:25Lexby plan 2
Pojkar 2009Grupp B3Örgryte IS 1IK Zenith 22 - 12019-04-07 10:25Lexby plan 3
Pojkar 2009Grupp B3GAIS Fässberg IF Ajax4 - 02019-04-07 10:25Lexby plan 4
Pojkar 2009Grupp C3Assyriska BK BK Häcken Svart1 - 02019-04-07 11:00Lexby plan 1
Pojkar 2009Grupp C3Fässberg IF Atletico de MadridYtterby IS Röd1 - 32019-04-07 11:00Lexby plan 2
Pojkar 2009Grupp D3IK Zenith 3Örgryte IS 22 - 32019-04-07 11:00Lexby plan 3
Pojkar 2009Grupp D3Hjuviks AIK BlåBackatorp IF 10 - 72019-04-07 11:00Lexby plan 4
Pojkar 2009Grupp E3Backatorp IF 2Partille IF 21 - 62019-04-07 11:35Lexby plan 1
Pojkar 2009Grupp E3Fässberg IF Borussia DortmundHjuviks AIK Vit6 - 12019-04-07 11:35Lexby plan 2
Pojkar 2009Grupp F3BK Häcken VitIK Zenith 44 - 02019-04-07 11:35Lexby plan 3
Pojkar 2009Grupp F3Särö IK Ytterby IS Vit1 - 92019-04-07 11:35Lexby plan 4
Pojkar 2009Pool A+B4Partille IF 1GAIS 5 - 72019-04-07 12:15Lexby plan 1
Pojkar 2009Pool A+B4Västra Frölunda IF Örgryte IS 16 - 42019-04-07 12:15Lexby plan 2
Pojkar 2009Pool A+B4IK Zenith 1Fässberg IF Ajax0 - 72019-04-07 12:15Lexby plan 3
Pojkar 2009Pool A+B4BK Häcken GulIK Zenith 26 - 02019-04-07 12:15Lexby plan 4
Pojkar 2009Pool C+D4Assyriska BK Örgryte IS 22 - 22019-04-07 12:50Lexby plan 1
Pojkar 2009Pool C+D4Ytterby IS RödBackatorp IF 13 - 32019-04-07 12:50Lexby plan 2
Pojkar 2009Pool C+D4Fässberg IF Atletico de MadridIK Zenith 36 - 42019-04-07 12:50Lexby plan 3
Pojkar 2009Pool C+D4BK Häcken SvartHjuviks AIK Blå3 - 12019-04-07 12:50Lexby plan 4
Pojkar 2009Pool E+F4Partille IF 2Ytterby IS Vit0 - 62019-04-07 13:25Lexby plan 1
Pojkar 2009Pool E+F4Fässberg IF Borussia DortmundBK Häcken Vit5 - 22019-04-07 13:25Lexby plan 2
Pojkar 2009Pool E+F4Hjuviks AIK VitIK Zenith 42 - 32019-04-07 13:25Lexby plan 3
Pojkar 2009Pool E+F4Backatorp IF 2Särö IK - 2019-04-07 13:25Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp A1IFK Uddevalla 1Hovås/Billdal IF 33 - 32019-04-07 14:00Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp A1Örgryte IS 2Lerums IS Lila 36 - 22019-04-07 14:00Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp B1Älvsborgs FF BlåPartille IF Röd4 - 22019-04-07 14:00Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp B1Västra Frölunda IF 2Sävedalens IF 11 - 42019-04-07 14:00Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp E1Partille IF SvartKareby IS 0 - 52019-04-07 14:30Jonsered plan 1
Pojkar 2008Grupp E1Sävedalens IF 2Hovås/Billdal IF 28 - 12019-04-07 14:30Jonsered plan 2
Pojkar 2008Grupp C1Hovås/Billdal IF 1Älvsborgs FF Svart2 - 32019-04-07 14:35Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp C1IFK Uddevalla 2Partille IF Vit2 - 62019-04-07 14:35Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp D1Sävedalens IF 3Lerums IS Lila 12 - 12019-04-07 14:35Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp D1Örgryte IS 1Västra Frölunda IF 38 - 02019-04-07 14:35Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp F1Västra Frölunda IF 1IFK Uddevalla 31 - 82019-04-07 15:05Jonsered plan 1
Pojkar 2008Grupp F1Lerums IS Lila 2Särö IK 0 - 12019-04-07 15:05Jonsered plan 2
Pojkar 2008Grupp A2IFK Uddevalla 1Örgryte IS 21 - 182019-04-07 15:10Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp A2Hovås/Billdal IF 3Lerums IS Lila 31 - 22019-04-07 15:10Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp B2Älvsborgs FF BlåVästra Frölunda IF 24 - 12019-04-07 15:10Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp B2Partille IF RödSävedalens IF 13 - 02019-04-07 15:10Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp E2Partille IF SvartSävedalens IF 21 - 52019-04-07 15:40Jonsered plan 1
Pojkar 2008Grupp E2Kareby IS Hovås/Billdal IF 25 - 32019-04-07 15:40Jonsered plan 2
Pojkar 2008Grupp C2Hovås/Billdal IF 1IFK Uddevalla 21 - 32019-04-07 15:45Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp C2Partille IF VitÄlvsborgs FF Svart1 - 12019-04-07 15:45Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp D2Sävedalens IF 3Örgryte IS 12 - 72019-04-07 15:45Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp D2Lerums IS Lila 1Västra Frölunda IF 32 - 52019-04-07 15:45Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp F2Västra Frölunda IF 1Lerums IS Lila 27 - 22019-04-07 16:15Jonsered plan 1
Pojkar 2008Grupp F2IFK Uddevalla 3Särö IK 3 - 12019-04-07 16:15Jonsered plan 2
Pojkar 2008Grupp A3Örgryte IS 2Hovås/Billdal IF 312 - 02019-04-07 16:25Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp A3Lerums IS Lila 3IFK Uddevalla 15 - 42019-04-07 16:25Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp B3Sävedalens IF 1Älvsborgs FF Blå1 - 42019-04-07 16:25Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp B3Västra Frölunda IF 2Partille IF Röd3 - 62019-04-07 16:25Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp C3IFK Uddevalla 2Älvsborgs FF Svart3 - 22019-04-07 17:00Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp C3Partille IF VitHovås/Billdal IF 16 - 22019-04-07 17:00Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp D3Lerums IS Lila 1Örgryte IS 10 - 102019-04-07 17:00Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp D3Västra Frölunda IF 3Sävedalens IF 33 - 42019-04-07 17:00Lexby plan 4
Pojkar 2008Grupp E3Sävedalens IF 2Kareby IS 2 - 12019-04-07 17:35Lexby plan 1
Pojkar 2008Grupp E3Hovås/Billdal IF 2Partille IF Svart3 - 42019-04-07 17:35Lexby plan 2
Pojkar 2008Grupp F3Lerums IS Lila 2IFK Uddevalla 30 - 32019-04-07 17:35Lexby plan 3
Pojkar 2008Grupp F3Särö IK Västra Frölunda IF 15 - 12019-04-07 17:35Lexby plan 4
Pojkar 2008Pool A+B4Örgryte IS 2Älvsborgs FF Blå7 - 12019-04-07 18:15Lexby plan 1
Pojkar 2008Pool A+B4Lerums IS Lila 3Partille IF Röd2 - 72019-04-07 18:15Lexby plan 2
Pojkar 2008Pool A+B4IFK Uddevalla 1Sävedalens IF 14 - 22019-04-07 18:15Lexby plan 3
Pojkar 2008Pool A+B4Hovås/Billdal IF 3Västra Frölunda IF 21 - 42019-04-07 18:15Lexby plan 4
Pojkar 2008Pool C+D4Partille IF VitÖrgryte IS 12 - 42019-04-07 18:50Lexby plan 1
Pojkar 2008Pool C+D4IFK Uddevalla 2Sävedalens IF 32 - 92019-04-07 18:50Lexby plan 2
Pojkar 2008Pool C+D4Älvsborgs FF SvartVästra Frölunda IF 34 - 02019-04-07 18:50Lexby plan 3
Pojkar 2008Pool C+D4Hovås/Billdal IF 1Lerums IS Lila 10 - 42019-04-07 18:50Lexby plan 4
Pojkar 2008Pool E+F4Sävedalens IF 2IFK Uddevalla 34 - 22019-04-07 19:25Lexby plan 1
Pojkar 2008Pool E+F4Kareby IS Särö IK - 2019-04-07 19:25Lexby plan 2
Pojkar 2008Pool E+F4Partille IF SvartVästra Frölunda IF 1 - 2019-04-07 19:25Lexby plan 3
Pojkar 2008Pool E+F4Hovås/Billdal IF 2Lerums IS Lila 2 - 2019-04-07 19:25Lexby plan 4