Startsidan Spelprogram 7-manna stor 7-manna 5-manna Område (P) Historik partilleif.com

Alla matcher Träningsmatchturnering 2016

KlassDivisionOmgångHemmalagBortalagResultatDatum/tidPlats
Flickor 2006Grupp 1Omg 1Lerums IS LilaOnsala BK 10 - 12016-04-02 08:00Plan 1
Flickor 2006Grupp 2Omg 1Alingsås KIK VitOnsala BK 20 - 22016-04-02 08:00Plan 2
Flickor 2006Grupp 1Omg 1Qviding FIF Torslanda IK 15 - 12016-04-02 08:00Plan 3
Flickor 2006Grupp 2Omg 1Floda BOIF VitUtbynäs SK 0 - 32016-04-02 08:00Plan 4
Flickor 2006Grupp 3Omg 1Lerums IS VitTorslanda IK 24 - 12016-04-02 08:30Plan 1
Flickor 2006Grupp 4Omg 1Sävedalens IF Onsala BK 33 - 02016-04-02 08:30Plan 2
Flickor 2006Grupp 3Omg 1Floda BOIF BlåVänersborgs FK 0 - 02016-04-02 08:30Plan 3
Flickor 2006Grupp 4Omg 1Alingsås KIK BlåLödöse Nygård IK 0 - 22016-04-02 08:30Plan 4
Flickor 2006Grupp 1Omg 2Lerums IS LilaQviding FIF 2 - 12016-04-02 09:00Plan 1
Flickor 2006Grupp 2Omg 2Alingsås KIK VitFloda BOIF Vit2 - 12016-04-02 09:00Plan 2
Flickor 2006Grupp 1Omg 2Onsala BK 1Torslanda IK 11 - 12016-04-02 09:00Plan 3
Flickor 2006Grupp 2Omg 2Onsala BK 2Utbynäs SK 1 - 22016-04-02 09:00Plan 4
Flickor 2006Grupp 3Omg 2Lerums IS VitFloda BOIF Blå1 - 12016-04-02 09:30Plan 1
Flickor 2006Grupp 4Omg 2Sävedalens IF Alingsås KIK Blå4 - 32016-04-02 09:30Plan 2
Flickor 2006Grupp 3Omg 2Torslanda IK 2Vänersborgs FK 1 - 12016-04-02 09:30Plan 3
Flickor 2006Grupp 4Omg 2Onsala BK 3Lödöse Nygård IK 2 - 22016-04-02 09:30Plan 4
Flickor 2006Grupp 1Omg 3Lerums IS LilaTorslanda IK 11 - 62016-04-02 10:00Plan 1
Flickor 2006Grupp 2Omg 3Alingsås KIK VitUtbynäs SK 1 - 22016-04-02 10:00Plan 2
Flickor 2006Grupp 1Omg 3Onsala BK 1Qviding FIF 2 - 02016-04-02 10:00Plan 3
Flickor 2006Grupp 2Omg 3Onsala BK 2Floda BOIF Vit3 - 12016-04-02 10:00Plan 4
Flickor 2006Grupp 3Omg 3Lerums IS VitVänersborgs FK 2 - 22016-04-02 10:30Plan 1
Flickor 2006Grupp 4Omg 3Sävedalens IF Lödöse Nygård IK 3 - 22016-04-02 10:30Plan 2
Flickor 2006Grupp 3Omg 3Torslanda IK 2Floda BOIF Blå1 - 62016-04-02 10:30Plan 3
Flickor 2006Grupp 4Omg 3Onsala BK 3Alingsås KIK Blå3 - 32016-04-02 10:30Plan 4
Flickor 2006A-slutspelA-Kvartsfinal 1Onsala BK 1Onsala BK 20 - 52016-04-02 11:45Plan 1
Flickor 2006B-slutspelB-Kvartsfinal 1Qviding FIF Floda BOIF Vit2 - 62016-04-02 11:45Plan 2
Flickor 2006A-slutspelA-Kvartsfinal 2Torslanda IK 1Utbynäs SK 1 - 22016-04-02 11:45Plan 3
Flickor 2006B-slutspelB-Kvartsfinal 2Lerums IS LilaAlingsås KIK Vit4 - 32016-04-02 11:45Plan 4
Flickor 2006A-slutspelA-Kvartsfinal 3Floda BOIF BlåLödöse Nygård IK 2 - 32016-04-02 12:15Plan 1
Flickor 2006B-slutspelB-Kvartsfinal 3Vänersborgs FK Alingsås KIK Blå1 - 22016-04-02 12:15Plan 2
Flickor 2006A-slutspelA-Kvartsfinal 4Lerums IS VitSävedalens IF 0 - 102016-04-02 12:15Plan 3
Flickor 2006B-slutspelB-Kvartsfinal 4Torslanda IK 2Onsala BK 31 - 42016-04-02 12:15Plan 4
Flickor 2006A-slutspelA-Semifinal 1Onsala BK 2Utbynäs SK 1 - 32016-04-02 12:45Plan 1
Flickor 2006B-slutspelB-Semifinal 1Floda BOIF VitLerums IS Lila0 - 32016-04-02 12:45Plan 2
Flickor 2006A-slutspelA-Placeringsmatch 1Onsala BK 1Torslanda IK 10 - 62016-04-02 12:45Plan 3
Flickor 2006B-slutspelB-Placeringsmatch 1Qviding FIF Alingsås KIK Vit3 - 12016-04-02 12:45Plan 4
Flickor 2006A-slutspelA-Semifinal 2Lödöse Nygård IK Sävedalens IF 2 - 32016-04-02 13:15Plan 1
Flickor 2006B-slutspelB-Semifinal 2Alingsås KIK BlåOnsala BK 33 - 22016-04-02 13:15Plan 2
Flickor 2006A-slutspelA-Placeringsmatch 2Floda BOIF BlåLerums IS Vit4 - 12016-04-02 13:15Plan 3
Flickor 2006B-slutspelB-Placeringsmatch 2Vänersborgs FK Torslanda IK 20 - 12016-04-02 13:15Plan 4
Flickor 2006A-slutspelA-FinalUtbynäs SK Sävedalens IF 2 - 32016-04-02 14:00Plan 1
Flickor 2006B-slutspelB-FinalLerums IS LilaAlingsås KIK Blå5 - 22016-04-02 14:00Plan 3
Pojkar 2004Grupp 1Omg 1Södra Skärgårdens IK Askims IK 0 - 02016-04-02 14:30Plan 1
Pojkar 2004Grupp 1Omg 1Qviding FIF BK Häcken 11 - 32016-04-02 14:30Plan 2
Pojkar 2004Grupp 2Omg 1Västra Frölunda IF BK Häcken 25 - 12016-04-02 15:00Plan 1
Pojkar 2004Grupp 2Omg 1BK Kaverös Lobo Lindome GIF Vit3 - 02016-04-02 15:00Plan 2
Pojkar 2004Grupp 3Omg 1Lindome GIF SvartUtbynäs SK Gul2 - 22016-04-02 15:30Plan 1
Pojkar 2004Grupp 3Omg 1Hönö IS Assyriska BK 1 - 02016-04-02 15:30Plan 2
Pojkar 2004Grupp 4Omg 1Floda BOIF Gunnilse IS 5 - 22016-04-02 16:00Plan 1
Pojkar 2004Grupp 4Omg 1Utbynäs SK BlåPartille IF 2 - 02016-04-02 16:00Plan 2
Pojkar 2004Grupp 1Omg 2Södra Skärgårdens IK Qviding FIF 3 - 02016-04-02 16:30Plan 1
Pojkar 2004Grupp 1Omg 2Askims IK BK Häcken 10 - 02016-04-02 16:30Plan 2
Pojkar 2004Grupp 2Omg 2Västra Frölunda IF BK Kaverös Lobo 4 - 12016-04-02 17:00Plan 1
Pojkar 2004Grupp 2Omg 2BK Häcken 2Lindome GIF Vit0 - 22016-04-02 17:00Plan 2
Pojkar 2004Grupp 3Omg 2Lindome GIF SvartHönö IS 0 - 22016-04-02 17:30Plan 1
Pojkar 2004Grupp 3Omg 2Utbynäs SK GulAssyriska BK 0 - 52016-04-02 17:30Plan 2
Pojkar 2004Grupp 4Omg 2Floda BOIF Utbynäs SK Blå2 - 12016-04-02 18:00Plan 1
Pojkar 2004Grupp 4Omg 2Gunnilse IS Partille IF 2 - 02016-04-02 18:00Plan 2
Pojkar 2004Grupp 1Omg 3Södra Skärgårdens IK BK Häcken 13 - 02016-04-02 18:30Plan 1
Pojkar 2004Grupp 1Omg 3Askims IK Qviding FIF 1 - 12016-04-02 18:30Plan 2
Pojkar 2004Grupp 2Omg 3Västra Frölunda IF Lindome GIF Vit0 - 12016-04-02 19:00Plan 1
Pojkar 2004Grupp 2Omg 3BK Häcken 2BK Kaverös Lobo 1 - 12016-04-02 19:00Plan 2
Pojkar 2004Grupp 3Omg 3Lindome GIF SvartAssyriska BK 0 - 22016-04-02 19:30Plan 1
Pojkar 2004Grupp 3Omg 3Utbynäs SK GulHönö IS 0 - 12016-04-02 19:30Plan 2
Pojkar 2004Grupp 4Omg 3Floda BOIF Partille IF 2 - 02016-04-02 20:00Plan 1
Pojkar 2004Grupp 4Omg 3Gunnilse IS Utbynäs SK Blå3 - 02016-04-02 20:00Plan 2
Pojkar 2006Grupp 1Omg 1Partille IF 1Örgryte IS 11 - 32016-04-03 08:00Plan 1
Pojkar 2006Grupp 2Omg 1Lerums IS Sävedalens IF Röd1 - 42016-04-03 08:00Plan 2
Pojkar 2006Grupp 1Omg 1BK Bifrost Hovås/Billdal IF United1 - 22016-04-03 08:00Plan 3
Pojkar 2006Grupp 2Omg 1Alingsås IF GrönUtbynäs SK Gul3 - 42016-04-03 08:00Plan 4
Pojkar 2006Grupp 3Omg 1Partille IF 2Sävedalens IF Blå3 - 12016-04-03 08:30Plan 1
Pojkar 2006Grupp 4Omg 1Hovås/Billdal IF CitySävedalens IF Grön1 - 22016-04-03 08:30Plan 2
Pojkar 2006Grupp 3Omg 1Särö IK Alingsås IF Vit1 - 72016-04-03 08:30Plan 3
Pojkar 2006Grupp 4Omg 1Örgryte IS 2Utbynäs SK Blå2 - 12016-04-03 08:30Plan 4
Pojkar 2006Grupp 1Omg 2Partille IF 1BK Bifrost 5 - 02016-04-03 09:00Plan 1
Pojkar 2006Grupp 2Omg 2Lerums IS Alingsås IF Grön1 - 22016-04-03 09:00Plan 2
Pojkar 2006Grupp 1Omg 2Örgryte IS 1Hovås/Billdal IF United3 - 22016-04-03 09:00Plan 3
Pojkar 2006Grupp 2Omg 2Sävedalens IF RödUtbynäs SK Gul2 - 72016-04-03 09:00Plan 4
Pojkar 2006Grupp 3Omg 2Partille IF 2Särö IK 5 - 22016-04-03 09:30Plan 1
Pojkar 2006Grupp 4Omg 2Hovås/Billdal IF CityÖrgryte IS 23 - 22016-04-03 09:30Plan 2
Pojkar 2006Grupp 3Omg 2Sävedalens IF BlåAlingsås IF Vit1 - 02016-04-03 09:30Plan 3
Pojkar 2006Grupp 4Omg 2Sävedalens IF GrönUtbynäs SK Blå4 - 32016-04-03 09:30Plan 4
Pojkar 2006Grupp 1Omg 3Partille IF 1Hovås/Billdal IF United3 - 02016-04-03 10:00Plan 1
Pojkar 2006Grupp 2Omg 3Lerums IS Utbynäs SK Gul4 - 12016-04-03 10:00Plan 2
Pojkar 2006Grupp 1Omg 3Örgryte IS 1BK Bifrost 6 - 22016-04-03 10:00Plan 3
Pojkar 2006Grupp 2Omg 3Sävedalens IF RödAlingsås IF Grön3 - 42016-04-03 10:00Plan 4
Pojkar 2006Grupp 3Omg 3Partille IF 2Alingsås IF Vit4 - 12016-04-03 10:30Plan 1
Pojkar 2006Grupp 4Omg 3Hovås/Billdal IF CityUtbynäs SK Blå6 - 22016-04-03 10:30Plan 2
Pojkar 2006Grupp 3Omg 3Sävedalens IF BlåSärö IK 2 - 12016-04-03 10:30Plan 3
Pojkar 2006Grupp 4Omg 3Sävedalens IF GrönÖrgryte IS 23 - 42016-04-03 10:30Plan 4
Pojkar 2006A-slutspelA-Kvartsfinal 1Örgryte IS 1Alingsås IF Grön4 - 02016-04-03 11:45Plan 1
Pojkar 2006B-slutspelB-Kvartsfinal 1Hovås/Billdal IF UnitedSävedalens IF Röd6 - 32016-04-03 11:45Plan 2
Pojkar 2006A-slutspelA-Kvartsfinal 2Utbynäs SK GulPartille IF 13 - 42016-04-03 11:45Plan 3
Pojkar 2006B-slutspelB-Kvartsfinal 2Lerums IS BK Bifrost 1 - 22016-04-03 11:45Plan 4
Pojkar 2006A-slutspelA-Kvartsfinal 3Partille IF 2Örgryte IS 25 - 22016-04-03 12:15Plan 1
Pojkar 2006B-slutspelB-Kvartsfinal 3Alingsås IF VitUtbynäs SK Blå6 - 42016-04-03 12:15Plan 2
Pojkar 2006A-slutspelA-Kvartsfinal 4Hovås/Billdal IF CitySävedalens IF Blå7 - 02016-04-03 12:15Plan 3
Pojkar 2006B-slutspelB-Kvartsfinal 4Sävedalens IF GrönSärö IK 2 - 42016-04-03 12:15Plan 4
Pojkar 2006A-slutspelA-Semifinal 1Örgryte IS 1Partille IF 16 - 52016-04-03 12:45Plan 1
Pojkar 2006B-slutspelB-Semifinal 1Hovås/Billdal IF UnitedBK Bifrost 2 - 32016-04-03 12:45Plan 2
Pojkar 2006A-slutspelA-Placeringsmatch 1Alingsås IF GrönUtbynäs SK Gul9 - 12016-04-03 12:45Plan 3
Pojkar 2006B-slutspelB-Placeringsmatch 1Sävedalens IF RödLerums IS 2 - 42016-04-03 12:45Plan 4
Pojkar 2006A-slutspelA-Semifinal 2Partille IF 2Hovås/Billdal IF City3 - 12016-04-03 13:15Plan 1
Pojkar 2006B-slutspelB-Semifinal 2Alingsås IF VitSärö IK 3 - 12016-04-03 13:15Plan 2
Pojkar 2006A-slutspelA-Placeringsmatch 2Örgryte IS 2Sävedalens IF Blå2 - 32016-04-03 13:15Plan 3
Pojkar 2006B-slutspelB-Placeringsmatch 2Utbynäs SK BlåSävedalens IF Grön4 - 02016-04-03 13:15Plan 4
Pojkar 2006A-slutspelA-FinalÖrgryte IS 1Partille IF 22 - 02016-04-03 14:00Plan 1
Pojkar 2006B-slutspelB-FinalBK Bifrost Alingsås IF Vit2 - 32016-04-03 14:00Plan 3
Pojkar 2004B-slutspelB-Kvartsfinal 1Askims IK Utbynäs SK Gul3 - 22016-04-03 14:30Plan 1
Pojkar 2004B-slutspelB-Kvartsfinal 2BK Kaverös Lobo Partille IF 1 - 02016-04-03 14:30Plan 2
Pojkar 2004B-slutspelB-Kvartsfinal 3Lindome GIF SvartQviding FIF 2 - 32016-04-03 15:00Plan 1
Pojkar 2004B-slutspelB-Kvartsfinal 4Utbynäs SK BlåBK Häcken 21 - 02016-04-03 15:00Plan 2
Pojkar 2004A-slutspelA-Kvartsfinal 1Södra Skärgårdens IK Assyriska BK 3 - 02016-04-03 15:30Plan 1
Pojkar 2004A-slutspelA-Kvartsfinal 2Västra Frölunda IF Gunnilse IS 2 - 02016-04-03 15:30Plan 2
Pojkar 2004A-slutspelA-Kvartsfinal 3Hönö IS BK Häcken 13 - 02016-04-03 16:00Plan 1
Pojkar 2004A-slutspelA-Kvartsfinal 4Floda BOIF Lindome GIF Vit2 - 12016-04-03 16:00Plan 2
Pojkar 2004B-slutspelB-Semifinal 1Askims IK BK Kaverös Lobo 3 - 22016-04-03 16:30Plan 1
Pojkar 2004B-slutspelB-Placeringsmatch 1Utbynäs SK GulPartille IF 1 - 12016-04-03 16:30Plan 2
Pojkar 2004B-slutspelB-Semifinal 2Qviding FIF Utbynäs SK Blå2 - 02016-04-03 17:00Plan 1
Pojkar 2004B-slutspelB-Placeringsmatch 2Lindome GIF SvartBK Häcken 21 - 02016-04-03 17:00Plan 2
Pojkar 2004A-slutspelA-Semifinal 1Södra Skärgårdens IK Västra Frölunda IF 3 - 02016-04-03 17:30Plan 1
Pojkar 2004A-slutspelA-Placeringsmatch 1Assyriska BK Gunnilse IS 0 - 12016-04-03 17:30Plan 2
Pojkar 2004A-slutspelA-Semifinal 2Hönö IS Floda BOIF 3 - 02016-04-03 18:00Plan 1
Pojkar 2004A-slutspelA-Placeringsmatch 2BK Häcken 1Lindome GIF Vit3 - 02016-04-03 18:00Plan 2
Pojkar 2004B-slutspelB-FinalAskims IK Qviding FIF 2 - 12016-04-03 18:30Plan 1
Pojkar 2004A-slutspelA-FinalSödra Skärgårdens IK Floda BOIF 0 - 12016-04-03 19:00Plan 1